Nie uwierzysz, na jaki zaklad przystał Leonardo DiCaprio!

przejdź do komentarzy

Oj Leoś, Leoś... co z Ciebie wyrosło?

leonardo dicaprio leonardo dicaprio/FameFlynet
Doskonale sobie zdajemy sprawę z tego, że Leonardo DiCaprio (41 l.) uwielbia "spędzać czas" z modelkami. Co tydzień słyszymy o tym, jaką nową panią poderwał na swój "młodzieńczy uśmiech".

Zobacz też: Leonardo DiCaprio zaczął spotykać się... z polską modelką!Niedawno informowaliśmy nawet o tym, że zaczął spotykać się z polską modelką Elżbietą Kawalec, ale bardzo szybko przeniósł swoje zainteresowania na inne panie.

Leoś zaczął flirtować także z Kendall Jenner i podobno Kris Jenner jest tym faktem zachwycona. W sumie nie ma się co dziwić, w końcu DiCaprio to całkiem dobra partia.Zobacz też: Leonardo DiCaprio odfajkował na swojej liście Kendall Jenner

Skąd takie "zapotrzebowanie" aktora na "przebywanie" z coraz to nowszymi modelkami? Otóż znamy poniekąd odpowiedź. Tabloid National Enquirer napisał, że Leonardo... zakłada się z innymi aktorami o to z iloma modelkami uda mu się przespać!

Jak donoszą świadkowie na ostatniej imprezie w Cannes, DiCaprio założył się z Tobeyem Maguire, że prześpi się... z sześcioma modelkami Victoria's Secret W CIĄGU JEDNEGO TYGODNIA.

Wcale byśmy się nie zdziwili, gdyby mu się udało. Dlaczego? Otóż jak donosi All the Buzz aktor śpi całymi dniami w swojej rezydencji, a nocami imprezuje do rana.Zobacz też: Leoś DiCaprio miażdży system we "Wielkim Gatsby"

Według źródła portalu, Leoś podrywa dziewczyny na trójkąt, ponieważ sądzi, że to... bardziej praktyczne.

Wszyscy wiedzieli, co się święci w Cannes. Jak wielu sławnych ludzi przed nim, Leo sprawia wrażenie uzależnionego od motywu "im więcej, tym lepiej".
Zobacz też: Leonardo DiCaprio ma gorący romans z blond pięknością! (FOTO)

Czy według Was można mu się dziwić, że w ten sposób korzysta z życia?


Leonardo DiCaprio podjął zakład... z iloma modelkami się prześpi

Leonardo DiCaprio podjął zakład... z iloma modelkami się prześpi

Leonardo DiCaprio podjął zakład... z iloma modelkami się prześpi

Leonardo DiCaprio podjął zakład... z iloma modelkami się prześpi

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!