Nie zgadniecie, co reklamuje Caitlyn Jenner

przejdź do komentarzy

Czy wygląda kobieco?

caitlyn jenner caitlyn jenner/FameFlynet, Insta
Caitlyn Jenner (66 l.) ogłosiła rozpoczęcie współpracy z firmą kosmetyczną MAC. Celebrytka specjalnie dla niej zaprojektowała szminkę Finally Free. Skierowana jest dla każdej osoby - "na każdy wiek, dla każdej rasy oraz dla każdej płci".

Całość pieniędzy ze sprzedaży kosmetyków zostanie przekazana na fundację MAC AIDS Fund Transgender Initiative, która wspiera osoby transseksualne i walkę z AIDS.

W wywiadzie dla MAC, powiedziała, dlaczego zdecydowała się na współprace z tą firmą. Stwierdziła, że jest ona idealną marką, która zwiększa świadomość na temat społeczności osób transseksualnych. To właśnie MAC była pierwszą firmą, która do niej przyszła z tym pomysłem oraz zaproponowała współpracę.

Zobacz więcej: Caitlyn Jenner uczy, jak być damą (FOTO)

Zdała sobie dzięki temu sprawę, że w końcu może się zaangażować i wpłynąć na postrzeganie osób, które także cierpią z tego samego powodu co ona przez całe życie.

(...) Znałam kampanie VIVA GLAM. Widziałam jak wspierają osoby cierpiące na AIDS i HIV. Zastanawiałam się, czy są zainteresowani w pomaganiu osobom transseksualnym, ponieważ my również potrzebujemy wsparcia.

Chciałam wiedzieć, czy robią coś w tym kierunku konkretnego, ponieważ my również potrzebujemy wsparcia.


Nowa linia kosmetyków będzie dostępna już od siódmego kwietnia.

Przypomnijmy: Catilyn Jenner, wcześniej znana jako Bruce, mistrz olimpijski i ojciec szóstki dzieci, między innymi Kylie i Kendall Jenner, zmieniła płeć w zeszłym roku.

Na zakończenie wywiadu wyznała, że:

Tak szczerze mówiąc, w moich najśmielszych marzeniach nie myślałam, że nawet za milion lat będę współpracować z firmą produkującą kosmetyki. (...) Trzeba wiedzieć, że to o czym się marzy, jest możliwe do spełnienia.


Czy według Was, dobrze wygląda na tym zdjęciu?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!