Nie zgadniecie, co robią kobiety, gdy widzą Maniewskiego!

przejdź do komentarzy

"To automat".

maciej maniewski maciej maniewski/ AKPA
Maciej Maniewski to jeden z najpopularniejszych fryzjerów w Polsce. Jest znany z tvn-nowskiego show Mistrzowskie Cięcie, czy z hitowej Afery Fryzjera. Choć - jak przyznał - ma mniej czasu na pracę w salonie, wciąż nie potrafi zrezygnować ze swoich zawodowych przyzwyczajeń.

Kim jest chłopak Ady Szulc? (FOTO)

Fryzjer gwiazd twierdzi, że ocenianie fryzur na ulicy jest automatem wpisanym w ten zawód. Maniewski zdradził nam także, jak reagują kobiety, gdy go widzą na ulicy:


Jak jestem w salonie absolutnie patrzę na wszystkie swoje klientki. […] Jak jestem gdzieś na ulicy to jest automat, po prostu robię to 25 lat, tego nawyku się nie da wyłączyć. Jeszcze ciekawiej jest w drugą stronę. […] Cała moja przygoda zaczęła się od TVN Style z Mają Sablewską, […] moja rozpoznawalność też jest większa na ulicy. Jak gdzieś wychodzę lub wsiadam do pociągu to panie poprawiają się. […] Wtedy od razu widzę kto mnie poznał, a kto nie.


Wygląda na to, że o idealnej fryzurze myślimy nawet w pociągu. Oglądacie Aferę Fryzjera?Nie zgadniecie, co robią kobiety, gdy widzą Maniewskiego!

Nie zgadniecie, co robią kobiety, gdy widzą Maniewskiego!

Nie zgadniecie, co robią kobiety, gdy widzą Maniewskiego!


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (28): sortuj