Nie zgadniecie, ile Michał Piróg zarabia na Instagramie

przejdź do komentarzy

Fortunę!

michał piróg michał piróg/Instagram
Zarobki gwiazd to temat, który często wzbudza ogromne emocje. Gaże za seriale, przyjście na imprezę, czy pozowanie w ubraniu znanego projektanta potrafią zwalić z nóg. Głośno jest też o zarobkach blogerek modowych, zwłaszcza tych najbardziej popularnych jak Jessica Mercedes, czy Maffashion. Młode dziewczyn potrafią miesięcznie zgarniać nawet 50 tysięcy złotych.

Dobrym źródłem zarobkowania są też portale społecznościowe. Michał Piróg zdradził w Maglu towarzyskim, ile można dostać za wpis na Instagramie:

Zarabiam pieniądze na Instagramie, mam podpisane kontrakty ze Skandynawami. Oni przez mnie promują swoje produkty, można zarobić nawet kilkadziesiąt tysięcy euro za post. Ja na to długo pracowałem. Moje nazwisko jest marką, podobnie jak w Izraelu, gdzie staje się marką.


Ciekawe, za jeden wpis dostaje Kim Kardashian? Nie śmiemy o to nawet pytać.

 


Summer #goodmorning #haveniceday #havefun #ontheway #work #feet_on_the_ground #head_in_the_cloud #make_your_dreams_come_true @adidas_pl

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michal Pirog (@michalpirog)Wolnosc !!!!!!!!!!! #feet_on_the_ground #head_in_the_cloud #I_see_humans_but_no_humanity #make_your_dreams_come_true

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michal Pirog (@michalpirog)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!