Nie zgadniecie, jak chłopak Radwańskiej nazywa ukochaną

przejdź do komentarzy

Ich dzieci na pewno będą grać w tenisa.

agnieszka radwańska agnieszka radwańska/© KAPiF
Po dość trudnym okresie naznaczonym kilkoma porażkami na korcie i plotkami na temat słabszej formy, Agnieszka Radwańska (26 l.) wróciła w glorii i znów udowadnia, że jest jedną z najlepszych i najbardziej walecznych rakiet świata.

Kim jest chłopak Agnieszki Radwańskiej?Choć ma masę pracy, tenisistka nie rezygnuje z życia prywatnego. W rozmowie z Vivą! opowiedziała o swoim partnerze i planach związanych z założeniem rodziny. Radwańska jest związana z Dawidem Celtem - jej sparingpartnerem i drugim trenerem.

Oboje spędzają ze sobą mnóstwo czasu, a zanosi się, że spędzą razem całe życie. Czy będzie ślub?

Czytaj też: Agnieszce Radwańskiej grozi anoreksja?

Tylko że ja nic o tym nie wiem. Wczoraj się dowiedziałam. Ktoś mi wysłał gratulacje. Zdziwiłam się, bo pomyślałam, że finał mistrzostw świata był już jakiś czas temu. A potem zaczęłam dostawać ich coraz więcej. Nic nie wiem o ślubie! - śmieje się Radwańska.


Czy Agnieszka Radwańska jest zaręczona?Fajnie by było, ale nie (śmiech). Szkoda, że większość rzeczy, które się wypisuje na mój temat, jest wyssana z palca - prostuje plotki zawodniczka.


Coś jednak będzie?

Ale przecież jak już jestem z kimś, to nieważne, czy ślub jest po dwóch, czy po siedmiu latach. W karierze mi to przecież nie przeszkodzi. Gdybym chciała mieć teraz dzieci... Przecież w tenisa nie będę grała całe życie. Kariera trwa plus minus do 30. roku życia. W marcu kończę 27, więc czas leci (śmiech). Zastanawialiśmy się z Dawidem, czy nasze dzieci będą grały w tenisa. Doszliśmy do wniosku, że nie będą miały innej opcji. Chyba że ewidentnie nie będą się do tego nadawały. Ale opowiem ci o tym za parę lat - zapowiada gwiazda kortu.


Na koniec "smaczek". Wiecie, jak ukochany mówi do Agnieszki?

Czytaj też: Agnieszka Radwańska jest uzależniona od Louboutinów!

To w ogóle chyba Dawid wymyślił przezwisko "Szefowa" (śmiech). Jesteśmy w bardzo fajnym partnerskim związku i nikt nikomu nie szefuje - dodaje szefowa Agnieszka.


Wypada życzyć jeszcze wielu pięknych zwycięstw, a potem równie utalentowanych dzieci!Dawid Celt, zdjęcie profilowe tenisisty z FacebookaWhat a start to the new season!! :) #ShenzhenOpen #18thTitleSuper początek nowego sezonu!!! :) #TeamAga

Posted by Agnieszka Radwanska on 9 stycznia 2016


One last pic from Singapore... Thank you so much for tons of likes and warm messages!!! Coming back home today :)...

Posted by Agnieszka Radwanska on 2 listopada 2015Nie zgadniecie, jak chłopak Radwańskiej nazywa ukochaną

Nie zgadniecie, jak chłopak Radwańskiej nazywa ukochaną

Nie zgadniecie, jak chłopak Radwańskiej nazywa ukochaną

Nie zgadniecie, jak chłopak Radwańskiej nazywa ukochaną

Nie zgadniecie, jak chłopak Radwańskiej nazywa ukochaną

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!