Nie zgadniecie, na kogo wyrosła (FOTO)

przejdź do komentarzy

Nie zapowiadała się na skandalistkę.

stare zdjęcia gwiazd stare zdjęcia gwiazd/Instagram
Święta to czas, w którym gwiazdy bierze na wspomnienia. Wiele z nich decyduje się wtedy wyciągnąć z szuflady stare zdjęcia. Widzieliście już rodzinną sesję Beyonce sprzed lat? Tina i Matthew jeszcze przed rozwodem i informacjami o jego dzieciach na boku, uśmiechnięta Solange... Niespodziankę swoim fanom sprawiła też Paris Hilton (33 l.) i pokazała, jak wyglądała jako roczne dziecko.

Choć Paris nigdy nie musiała martwić się o finanse, zawsze zabiegała o sławę. Założyła własną agencję modelek, firmę kosmetyczną, grywała w filmach, śpiewa, w 2003 roku zadebiutowała z Nicole Richie w reality show. Była i jest skandalistką. Na szerokie wody wypłynęło jej łóżkowe video, jeździła pod wpływem, chętnie imprezowała, w 2010 roku skazano ją za posiadanie kokainy. Do tego dochodzą liczne romanse - z Leonardo DiCaprio, Jaredem Leto, Brandonem Davisem, Colinem Farrellem - lista zdaje się nie kończyć. Wróćmy do foto sprzed lat.

Słodka niunia z dwoma ząbkami siedząca w białym wyplatanym fotelu i trzymająca lalkę na kolankach. W tle choinka i zabawki. Nic nie zapowiadało, że wyrośnie z niej takie ziółko...

Naprawdę była słodka!

 


Nie zgadniecie, na kogo wyrosła (FOTO)

Nie zgadniecie, na kogo wyrosła (FOTO)

Nie zgadniecie, na kogo wyrosła (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!