Nie zgadniecie, po co Steczkowska pokazała foto stóp (FB)

przejdź do komentarzy

Dobry pomysł?

justyna steczkowska justyna steczkowska/KAPiF, Facebook
Jeszcze chwila o fotografie stóp gwiazd stanął się kolejną modą po selfies bez makijażu, czy z kubłem zimnej wody na głowie.

Zaczęło się niewinnie. Agnieszka Kaczorowska postanowiła pochwalić się sandałami. Fani zauważyli jednak nie modne buty, a fakt, iż stopy tancerki są nieco zdeformowane. W sieci zawrzało. Stronę Kaczorowskiej wziął m.in. Kuba Wojewódzki, który także pokazał, co kryje w swoich butach.

Teraz stopy zagościły na FB Justyny Steczkowskiej. W jakim celu? Piosenkarka postanowiła zaprzeczyć plotkom głoszącym, że ma problemy z kręgosłupem i haluksy:

Kochani właśnie dowiedziałam się, że jakiś "znawca od wszystkiego", napisał o tym, że mam chory kręgosłup i haluksy, a część portali powtórzyła po nim jak papugi - tradycyjnie nie zadając sobie trudu sprawdzenia tej informacji. Czego to pseudodziennikarze (nie mylić z tymi, którzy rzetelnie wykonują ten zawód) nie wymyślą żeby zarobić pieniądze... Otóż NIGDY nie miałam chorego kręgosłupa i nie mam. NIE MAM RÓWNIEŻ HALUKSÓW, a moje stopy czują się świetnie u mamy na wakacjach. Dobrego dnia!!!


Dobry pomysł?

 


Kochani właśnie dowiedziałam się, że jakiś "znawca od wszystkiego", napisał o tym, że mam chory kręgosłup i haluksy :),...

Posted by Justyna Steczkowska on 4 sierpnia 2015


Nie zgadniecie, po co Steczkowska pokazała foto stóp (FB)

Nie zgadniecie, po co Steczkowska pokazała foto stóp (FB)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!