Nie zgadniecie, z kim przyłapano Lawrence na lunchu (FOTO)

przejdź do komentarzy

To wręcz niewiarygodne.

jennifer lawrence jennifer lawrence/Fame/Flynet
2014 rok nie był dla Jennifer Lawrence tak szczęśliwy jak wcześniejszy. Choć spekulowano, że zgarnie drugą statuetkę Oscara, figura stanęła na półce u innej gwiazdy. Nie to jednak było największą porażką panny Jennifer. Kilka miesięcy temu show biznesem wstrząsnął wyciek nagich zdjęć wielu sław do sieci. Hakerzy posiadali też ogromny folder podpisany imieniem i nazwiskiem aktorki. Wiele smaczków wyciekło do sieci, a złodzieje grozili, że ujawnią sekstaśmę gwiazdy. Na szczęście sprawa szybko przycichła. Aferę przetrwał wówczas nowy chłopak Lawrence, Chris Martin.

Lider grupy Coldplay po rozstaniu z Gwyneth Paltrow trafił pod skrzydła Jenn. Sielanka nie trwała jednak długo. Lawrence była zazdrosna o spotkania Martina z ex i dziećmi, para nie miała dla siebie czasu, gwiazda czuła się nieatrakcyjna u boku Gwyneth, która jest na wiecznej diecie. Ostatnio Lawrence miała spotykać się z reżyserem, Gabem Polskym. Czyżby znowu zeszła się z Chrisem?

Jak podaje magazyn People, Martin miał spędzić Wigilię z Gwyneth. W środę jednak przyłapano go na kolacji z Lawrence. Fotka ze spotkania szybko trafiła do sieci.

Można się pogubić...
FOTO z kolacji Lawrence z Martinem TUTAJ.

 


Nie zgadniecie, z kim przyłapano Lawrence na lunchu (FOTO)

Nie zgadniecie, z kim przyłapano Lawrence na lunchu (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!