Nie żyje Bogusław Kaczyński

przejdź do komentarzy

Miał 73 lata.

bogusław kaczyński bogusław kaczyński/© KAPiF
Niestety, styczeń mija pod znakiem odejść znanych, wybitnych, legend. Dopiero co informowaliśmy o śmierci Alana Rickmana,męża Celine Dion i żony Jacka Borkowskiego. Teraz dołączył do nich Bogusław Kaczyński.

Bogusław w 2007 roku przeszedł udar mózgu. Wówczas dzielnie walczył i wrócił do pełni sił. Tym razem nie miał tyle szczęścia.

- Wierzę, że to był pierwszy i ostatni raz. Kocham te koncerty i spotkania z widzami, których traktuję, jak moich przyjaciół. Mam nadzieję, że 1 stycznia 2016 roku pojawię się w studiu na Woronicza- mówił o Noworocznym Koncercie Filharmoników Wiedeńskich w rozmowie z tygodnikiem Świat&Ludzie.


O śmierci Kaczyńskiego poinformował Tadeusz Deszkiewicz, który napisał na swoim FB:

Właśnie dotarła do mnie bardzo smutna wiadomość o śmierci Bogusława Kaczyńskiego. Kilka dni temu doznał kolejnego udaru, jednak byłem przekonany, że jego niezwykła wola życia pozwoli mu go przezwyciężyć. Nie udało się.
Bogusław Kaczyński miał nieocenione zasługi w popularyzacji muzyki poważnej. Opowiadał o niej ze swadą i wielką kompetencją.
Bardzo smutna wiadomość.


Składamy kondolencje.

 


Właśnie dotarła do mnie bardzo smutna wiadomość o śmierci Bogusława Kaczyńskiego. Kilka dni temu doznał kolejnego udaru,...

Posted by Tadeusz Deszkiewicz on 21 stycznia 2016


Nie żyje Bogusław Kaczyński

Nie żyje Bogusław Kaczyński

Nie żyje Bogusław Kaczyński

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!