Nie żyje Piotr Kokosiński

przejdź do komentarzy

Miał 50 lat.

piotr kokosiński piotr kokosiński/© KAPiF
Styczeń 2016 roku przejdzie do historii jako czarny miesiąc. W ciągu ostatnich tygodni odeszli David Bowie, Bogusław Kaczyński, Magdalena Gotowiecka (żona Jacka Borkowskiego), a Celine Dion w odstępie kilku dni straciła męża i brata. Nie możemy zapomnieć też o 69-letnim Alanie Rickmanie, który przegrał walkę z chorobą nowotworową.

Robert Gawliński właśnie poinformował fanów za pośrednictwem Facebooka o śmierci swojego przyjaciela, Roberta Kokosińskiego.

Pierwszą wersję 'Eli Lama Sabachtani' nagraliśmy w składzie z tego zdjęcia, jednak każdy miał jakiś swój pomysł na muzyczne życie i ostatecznie Wilki zadebiutowały w zupełnie innej konfiguracji. Dziś dowiedziałem się, że zmarł Piotrek Kokosiński, basista i właściciel studia, w którym zarejestrowaliśmy wtedy piosenki. Kokos, oby tam ci było lepiej - napisał Robert.


Piotr Kokosiński w muzycznej branży był znany jako realizator dźwięku. Współpracował z Natalią Kukulską. Przez chwilę współpracował z zespołem Wilki jako basista. Piotr był również byłym mężem śpiewaczki operowej, Małgorzaty Walewskiej.

Mężczyzna zmarł w wieku 50 lat. Przyczyny jego śmierci nie są jeszcze znane.

 


Piotr Kokosinski - kolejny kolega odszedł z tego świata... Ciężko się z tym pogodzić... 

Posted by Robert Gawliński on 22 stycznia 2016


Nie żyje Piotr Kokosiński

Nie żyje Piotr Kokosiński

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!