Niech ktoś zabierze tego biednego psiaka od Kylie Jenner!

przejdź do komentarzy

Kto w ogóle wpadł na pomysł podarowania jej żywej istoty?

kylie jenner kylie jenner/Instagram
Sprzedawanie zwierząt rodzinie Kardashianów powinno być surowo zabronione. Pamiętacie słodką białą kotkę, którą kiedyś naciągała Kim Kardashian (34 l.)? Celebrytka "niby" miała uczulenie na sierściucha i musiała go oddać. Ostatecznie kotka... zdechła. Podobno z zaniedbania.

Jako psia mama nie sprawdziła się także starsza z sióstr Jenner. Gdy modelka wyjeżdżała na sesje czy pokazy mody, jej psiak załatwiał się w domu Kris (59 l.), dokładniej na jej czarno-białe posadzki.

Teraz nienauczone błędami Kardashianki sprezentowały psa najmłodszej z rodu. Kylie Jenner (17 l.) od kilku dni bawi się Normanem. Bawi się nim, fotografuje i na tym jej odpowiedzialność się kończy.

Chciała psa na Boże Narodzenie, a już oddaje go swoim siostrom pod opiekę, bo sama chce wychodzić na imprezy. Była wściekła, gdy jednej nocy nie miał z nim kto zostać i musiała podarować sobie imprezę. Jej rodzina myślała, że Kylie nauczy się odpowiedzialności, gdy dostanie szczeniaka. Niestety, nic z tego - zdradza informator.


Co ciekawe, Khloe Kardashian (30 l.) od lat współpracuje z PETA i pozwala, by pod jej dachem zaniedbywało się zwierzęta. Widocznie empatia nie idzie w parze z oferowanymi zarobkami...

Jak myślicie, jak potoczą się losy Normana?


Niech ktoś zabierze tego biednego psiaka Kylie Jenner!

Niech ktoś zabierze tego biednego psiaka Kylie Jenner!

Niech ktoś zabierze tego biednego psiaka Kylie Jenner!

Niech ktoś zabierze tego biednego psiaka Kylie Jenner!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!