Niedowierzanie! Uma Thurman prawie zginęła!

przejdź do komentarzy

To, co pokazała na Instagramie jest tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

uma thurman uma thurman/
Uma Thurman to jedna z najpopularniejszych aktorek w historii. Nie tak dawno wyszło na jaw, że Amerykanka była jedną ze stu kobiet molestowanych przez Harveya Weinsteina.

Szok! Uma Thurman szczegół po szczególe opowiada o byciu molestowaną!

Wszystko działo się na planie Kill Billa, gdzie Weinstein był producentem. Brutalna napaść seksualna to nie jedyna niemiła przygoda z tamtego okresu, której doświadczyła Thurman.

Życzenia Umy Thurman dla Weinsteina jak wbijanie NOŻA

Okazuje się, że aktorka prawie zginęła. Uległa dramatycznemu wypadkowi podczas kręcenia filmu. O wszystko oskarża reżysera Quentina Tarantino.

To on zmusił ją do prowadzenia auta, mimo że ta sygnalizowała, że jest ono niesprawne.

Po wielu latach, w związku z aferą seksualną i historią opowiedzianą przez Thurman w New York Times, artystka doprosiła się od Tarantino o fragment taśmy z wypadku. Pokazała go na Instagramie. Amerykanka była o włos od śmierci.

Tarantino stwierdził, że cała sprawa Thurman w Kill Billu to jedna z największych porażek w jego życiu. Mógł zapobiec i molestowaniu, i wypadkowi.

Czy rzeczywiście żałuje? Czemu dopiero po 15 latach?

Ostrzegamy! Tylko dla widzów o mocnych nerwach!

i post this clip to memorialize it’s full exposure in the nyt by Maureen Dowd. the circumstances of this event were negligent to the point of criminality. i do not believe though with malicious intent. Quentin Tarantino, was deeply regretful and remains remorseful about this sorry event, and gave me the footage years later so i could expose it and let it see the light of day, regardless of it most likely being an event for which justice will never be possible. he also did so with full knowledge it could cause him personal harm, and i am proud of him for doing the right thing and for his courage. THE COVER UP after the fact is UNFORGIVABLE. for this i hold Lawrence Bender, E. Bennett Walsh, and the notorious Harvey Weinstein solely responsible. they lied, destroyed evidence, and continue to lie about the permanent harm they caused and then chose to suppress. the cover up did have malicious intent, and shame on these three for all eternity. CAA never sent anyone to Mexico. i hope they look after other clients more respectfully if they in fact want to do the job for which they take money with any decency.

Post udostępniony przez Uma Thurman (@ithurman)Niedowierzanie! Uma Thurman prawie zginęła!

Niedowierzanie! Uma Thurman prawie zginęła!

Niedowierzanie! Uma Thurman prawie zginęła!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (6): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 06-02-18, 18:31 cytuj
  Oskarżyła Tarntino, za to, że kazał jej wsiąść do niesprawnego auta. Czytaj calosc.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 06-02-18, 18:29 cytuj
  Oprah, Hilary Clinton , Meryl Streep to przyjaciolki Weinsteina. Najpotezniejsze osoby w tym gwiazdorskim światku. Obejrzyjcie zdjęcia na ktorych sie z nim sciskaja. Meryl Streep nazwala go publicznie bogiem choc musiala wiedziec o nim prawde. To samo Barack Obama,tez jego kumpel. Corka Obamy miala staz u Weinsteina. Weinstein finansowal kampanie Clinton. Myslicie, że ktos by podskoczyl Weinsteinowi. Ktos by uwierzyl tym gwiazdkom, skoro on mial takie plecy? Tylko,że teraz wygral Trump i juz Weinstein nie mial tych plecow, wiec zaczeto o tym mowic.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 06-02-18, 18:25 cytuj
  Chyba trochę błędnie to przetłumaczone. Nie oskarżyła Quentina Tarantino, raczej mu podziękowała, że dał jej dowody, by ujawnić tę sytuację.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość: ItalionoM 06-02-18, 16:29 cytuj
  naprawdę PIT w 5 minut
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 06-02-18, 15:52 cytuj
  Tzn. Wiedziala i milczala, przez jej i nie tylko jej milczenie bylo tyle ofiar. Rozumiem poczatkujace aktorki sie boja ale potezna Oprah nie wiedziala? Meryl nie wiedziala? Tarantino nie wiedzial? Uma jest megagwiazda od lat a dalej z nim pracowala... Angelina tez milczala a przeciez mogla go zniszczyc nawet 10 lat temu tala byla slawna. Wielu poteznych producentow, rezyserow, aktorow i aktoreaktorek wiedzialo i milczalo, bo liczyla sie kasa.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 06-02-18, 15:44 cytuj
  Ja to wszystko rozumiem, i naprawdę jak większość ludzi jej szczerze współczuję, ale nie rozumiem w jakim celu po tylu latach to robi, ja bym poszła do psychologa i na terapię i starała się żyć dniem dzisiejszym....współczuję
  Nie masz konta? Zarejestruj się!