Nienaganny wygląd Agnieszki Szulim to zasługa specjalistów?

przejdź do komentarzy

Wygodnisia?

agnieszka szulim agnieszka szulim/©KAPiF
Agnieszka Szulim przechodziła na wizji już kilka metamorfoz. Wielokrotnie zmieniała fryzury i stroje. Zawsze jednak była szczupła i modna. Czy to zasługa jej wyczucia stylu i dobrych genów? Niekoniecznie.

Prezenterka postanowiła teraz zapozować do grudniowego wydania magazynu Shape, gdzie opowiedziała o tym, jak się odżywia. Okazuje się, że jej smukła talia to nie tylko efekt dobrych genów, ale także, a może nawet głównie, pilnowania jadłospisu. Co ważne, Agnieszka nie gotuje sama, ale codziennie dostaje 5 gotowych pudełeczek z jedzeniem:

- Dostaję rano pięć pudełeczek z pysznym świeżym jedzeniem. Teraz potrafię docenić, jak dobrze można się czuć, kiedy ciało jest zaspokojone, najedzone, ale nie przejedzone. Jak dobrze się wstaje rano i ile ma się energii do pracy. Dla mnie kartoniki to wyjście idealne. Świetnie się czuję, bo wiem, że jest to dobrze zbilansowana dieta.

Jakiś czas temu w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską z DD TVN zdradziła też, że nigdy nie wybiera ubrań sama. Na każde zakupy zabiera ze sobą stylistkę (więcej tutaj).

Wygodnisia? A może kobieta nowoczesna i zapracowana?

Agnieszka Szulim zdradziła sekret swojej diety

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!