Nieoczekiwany zwrot akcji w życiu Rihanny i Drake'a

przejdź do komentarzy

Co Wy na to?

rihanna rihanna/© Fame/Flynet, starstock.newscom
Los bywa przewrotny, o czym przekonali się Drake (29 l.) i Rihanna (28 l.). Jeszcze kilka lat temu, to ona bawiła się raperem i nie traktowała go poważanie. Wierząc w doniesienia z kolorowej prasy, Drake posłużył piosenkarce do... zaspokojenia jej potrzeb seksualnych. Wokalistka miała nigdy nie brać na serio zalotów Drake'a.

Zobacz: Upadek Rihanny to wina Drake'a?

Rihanna i DrakeCoś się jednak zmieniło. Raper i wokalistka nigdy nie zerwali ze sobą kontaktu, współpracują ze sobą na gruncie zawodowym.

I to właśnie ostatnio, podczas kręcenia teledysku do piosenki Work, RiRi olśniło. Poczuła TO. Zrozumiała, że z czasem jej słabość do ciała Drake'a, przerodziła się w miłość.

Zobacz: RIHANNA I JEJ RÓŻOWY MAKIJAŻ NA BRIT AWARDS 2016 (FOTO)

Nie mogło obejść się bez problemów. Tym razem to Drake nie był zainteresowany związkiem z piosenkarką. Podobno kosz od rapera dobił gwiazdę. Rihanna miała być w dołku. To właśnie z powodu złamanego serca odwołała występ na Grammy. Tak twierdzą świadkowie.

Jednak, historia Drake'a i Rihanny doczekała się "happy endu". Stara miłość nie rdzewieje i raper wskrzesił miłość do piosenkarki. Panie i panowie, mamy nową parę w Hollywood!

Zobacz: Zobacz seksowny teledysk Rihanny - Work!

Wrócili do siebie. Drake jest zaślepiony miłością. Jego znajomi non stop się z nim drażnią, ale nic nie jest w stanie zepsuć mu humoru. Są jak para zakochanych nastolatków, cały czas się całują i wędrują po klubach - zdradza znajomy pary.


Życzymy szczęścia!

Zobacz: Gdy zrobiła TO Miley Cyrus, świat wieszał na niej psy


Nieoczekiwany zwrot akcji w zyciu Rihanny i Drake'a

Nieoczekiwany zwrot akcji w zyciu Rihanny i Drake'a

Nieoczekiwany zwrot akcji w zyciu Rihanny i Drake'a

Nieoczekiwany zwrot akcji w zyciu Rihanny i Drake'a

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!