Niepokojące wieści na temat matki Toma Cruise'a

przejdź do komentarzy

Co się dzieje z 78-letnią Mary Lee South?

tom cruise tom cruise/© Fame/Flynet
Wokół gwiazd, które należą do sekty scjentologów aż roi się od ponurych plotek. Obiektem zainteresowania bardzo często bywa na przykład Tom Cruise, wierny wyznawca ideologii scjentologów.

Ostatnio media zainteresowały się losem matki gwiazdora. Jeśli wierzyć rewelacjom The National Enquirer (a w tej kwestii sugerowana jest ostrożność, bo ten tabloid słynie z kaczek dziennikarskich), matka Toma Cruise'a zniknęła.

78-letnia Mary Lee South była widziana po raz ostatni w święta Wielkanocne. Miała wtedy przebywać w centrum sekty w Los Angeles. Jakiś czas temu mama Cruise'a mieszkała z nim w domu w Beverly Hills, potem miała się przeprowadzić do Belmont Village. Ale świadkowie twierdzą, że jej dom w Belmont stoi pusty, a po kobiecie zginął ślad.

Pojawiają się sugestie, że kobieta nie żyje albo jest gdzieś przetrzymywana. Były mąż Katie Holmes na razie nie komentuje sprawy. I - znając jego praktykę w tak drażliwych kwestiach - raczej nie zabierze głosu.Niepokojące wieści na temat matki Toma Cruise'a

Niepokojące wieści na temat matki Toma Cruise'a

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!