Niepublikowane zdjęcia z miejsca, gdzie znaleziono Cobaina

przejdź do komentarzy

Wdowa i córka muzyka wzywają, by nie pokazywać drastycznych fotografii.

kurt cobain kurt cobain/Policja Seattle
Od śmierci Kurta Cobaina w kwietniu minęło już 21 lat. To szmat czasu i wydaje się, że wszystko w tej sprawie już powiedziano. Tymczasem ostatnio znów doszło do małego skandalu. Policja opublikowała nieznane zdjęcia z miejsca, w którym znaleziono ciało muzyka. Courtney Love, wdowa po Cobainie i jego córka, Frances Bean Cobain proszą, by zaprzestać pokazywania drastycznych dokumentów.

Według jednego z prawników zdjęcia mają pomóc w ustaleniu prawdziwej przyczyny śmierci lidera Nirvany. Wielu jego fanów nie wierzy w samobójstwo - uważają, że Kurt został zamordowany.

Zarówno wdowa jak i córka muzyka argumentują swą prośbę o wstrzymanie publikacji tym, że pokazanie starych fotografii po pierwsze źle wpłynie na ich psychikę, a po drugie - skłoni wielu psychofanów Cobaina do nękania córki.

Frances opowiadała, jak do jej domu włamał się swego czasu fan jej ojca i czekał 3 dni, aż dziewczyna wróciła z wakacji. Gdy ją zobaczył, stwierdził, iż jest ona wcieleniem Kurta i przyjechał spotkać się z nim... w jej osobie.

Tymczasem część fotografii policyjnych krąży już po internecie. Widać na nich między innymi rękę Cobaina z bransoletką z kliniki odwykowej, w której leczył się od uzależnienia od heroiny, list oraz sporo osobistych rzeczy - portfel, akcesoria do podawania heroiny, okulary.

Zdjęcia są drastyczne, ale nie ma wśród nich fotografii całego ciała muzyka, które - jak twierdzą zwolennicy teorii o zabójstwie Kurta - dowodzą, że Cobain wcale nie popełnił samobójstwa.Niepublikowane zdjęcia z miejsca, gdzie znaleziono Cobaina

Niepublikowane zdjęcia z miejsca, gdzie znaleziono Cobaina

Niepublikowane zdjęcia z miejsca, gdzie znaleziono Cobaina

Niepublikowane zdjęcia z miejsca, gdzie znaleziono CobainaPolecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!