Niezawodny sposób na pierwsze auto - dasz się namówić?

przejdź do komentarzy

Jak podkreślić swoją indywidualność na co dzień? Skorzystaj z nowej oferty Fiata i przekonaj się o tym sama!

fiat fiat/
Skoro możemy mieć w abonamencie telefon, Internet i telewizję kablową, to dlaczego nie możemy skorzystać z podobnego rozwiązania w przypadku samochodu? Tym bardziej jeśli nie możemy pozwolić sobie na kredyt lub zakup nówki sztuki z salonu? Wprawdzie na rynku flotowym funkcjonuje już tzw. wynajem długoterminowy aut, jednak jest on skierowany wyłącznie do podmiotów gospodarczych, pozostając poza zasięgiem przeciętnej Kowalskiej...

Dlatego Fiat postanowił zrobić coś naprawdę wyjątkowego! Wraz ze swoją przełomową ofertą wychodzi zarówno do osób prywatnych, jak małych i średnich firm. Teraz samochód możesz mieć w abonamencie, a co to oznacza tak w skrócie?

-Brak początkowej wpłaty własnej na start,
-0 złotych kosztów ubezpieczenia OC/AC/NNW,
-0 złotych kosztów przeglądów i obsługi serwisowej,
-0 złotych kosztów zakupu i sezonowej wymiany opon zimowych,
-0 złotych utraty wartości i brak problemów z dalszą odsprzedażą używanego samochodu.

Zapytałyśmy o takie rozwiązanie eksperta:

Produkty typu abonament dedykowane są szczególnie Klientom detalicznym. Dostrzegamy w tym segmencie rynku ogromny potencjał. Widzimy, że osoby, które żyją w intensywnym tempie poszukują nowoczesnych rozwiązań gwarantujących swobodę użytkowania auta. Dlatego założenia rozwoju skierowanej do nich oferty są jednym z ważniejszych punktów naszej nowej strategii biznesowej – mówi Witold Potocki, Dyrektor ds. Rozwoju Grupy Masterlease.

O programie:
Fiat Abonament” to nowoczesne rozwiązanie wynajmu samochodów, skierowane do każdej z nas, w stałej, jednakowej opłacie miesięcznej. Czyli tak jak płacimy za nowy telefon i użytkujemy go przez jakiś okres czasu, tak samo możemy korzystać z samochodu - świetnie prawda?Program działa przez 11 lub 23 miesiące, co oznacza możliwość posiadania nowego auta, co rok lub co dwa lata, bez konieczności jego zakupu, zaciągania kredytu i ponoszenia kosztów eksploatacji innych niż tankowanie paliwa. Podstawowymi zaletami abonamentu Fiata są wygoda, bezpieczeństwo i brak dodatkowych kosztów. W ramach stałej, jednakowej, comiesięcznej opłaty Klient otrzymuje:

-Nowy samochód,
-Ubezpieczenie AC/OC/NNW;
-Pełną obsługę serwisową w ASO,
-Koordynację likwidacji szkód.

„Fiat Abonament” to program na 11 lub 23 miesiące, z rocznym przebiegiem auta do 12 000 lub do 25 000 km. Po tym okresie Klient może:

-Wymienić samochód na nowy,
-Odkupić wynajmowane auto, z prawem pierwokupu,
-Zwrócić pojazd.

W nowoczesnym abonamencie są już dostępne samochody z rodziny Fiata 500. Czyli marzenie niejednej z nas!Do wyboru mamy stylową „500” już od 765 zł brutto miesięcznie, rodzinnego 500L od 960 zł brutto miesięcznie i crossovera 500X z opłatą od 1 450 zł brutto (przy 23-miesiecznym abonamencie). Szczegółowa tabela kosztów, jakie ponoszą osoby prywatne oraz firmy przedstawia się następująco:

Niezawodny sposób na pierwsze auto - dasz się namówić?


To co dacie się namówić na pierwszy samochód w abonamencie? Super sprawa, koniecznie to sprawdźcie! My jesteśmy zachwycone!Szczegóły „Fiat Abonament” dostępne są u dealerów marki Fiat i na stronie: www.fiatabonament.pl


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (6): sortuj