Niezgoda przyznaje: Ważyłam 120 kg!

przejdź do komentarzy

Podobno jednak nie narzekała na brak zainteresowania mężczyzn.

katarzyna niezgoda katarzyna niezgoda/© KAPiF/© AKPA
Katarzyna Niezgoda (48 l.) przeszła niesamowitą metamorfozę. Po rozstaniu z Tomaszem Kammelem (46 l.) postanowiła skupić się na sobie, napisać książkę i wzmocnić pewność siebie.

Seksowna Katarzyna Niezgoda promuje swoją książkę (ZDJĘCIA)

Okazuje się, że niezwykła przemiana Niezgody wiele ją kosztowała.

W wywiadzie dla Vivy opowiedziała o swojej historii.- Mówili na mnie pyza, byłam chyba najbardziej okrągła w całej klasie. Zakodowałam sobie w głowie, że jestem gruba i cały czas o tym pamiętałam. Nawet jak bardzo schudłam już po studiach i byłam naprawdę szczupła to ciągle odbierałam siebie jako grubą - żali się na łamach gazety.Przyznała również, że w krytycznych chwilach pomogli jej najbliżsi:- Doszłam do tego momentu, kiedy powiedziałam sobie: "Dość!". Wskazówka na mojej wadze pokazywała, że weszłam w jakiś stan chorobowy. Ważyłam wtedy chyba około stu dwudziestu kilogramów. i wreszcie moja przyjaciółka zdobyła się na odwagę, mówiąc mi dosadnie, że powinnam coś ze sobą zrobić.

Dieta? Siłownia? Detoksy? Kasia Niezgoda zdradza, jak schudłaOkazuje się, że Kasia chudła gównie dla zdrowia, ponieważ mimo nadmiaru kilku kilogramów, nie mogła odgonić od siebie potencjalnych partnerów.- Czy byłam gruba czy szczuplejsza nigdy nie narzekałam na brak zainteresowania u mężczyznMożna powiedzieć, że Niezgoda wyrosła na specjalistkę od odchudzania.

Czy efekty jej diety są aż tak spektakularne?


Niezgoda przyznaje: Ważyłam 120 kg!

Niezgoda przyznaje: Ważyłam 120 kg!

Niezgoda przyznaje: Ważyłam 120 kg!

Niezgoda przyznaje: Ważyłam 120 kg!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (15): sortuj