Niezwykłe wyznanie Chrisa Browna na temat Rihanny

przejdź do komentarzy

Muzyk zwierzył się Justinowi Bieberowi.

selena gomez selena gomez/© Starstoc.newscom, Fame/Flynet
Chris Brown (26 l.) i Justin Bieber (22 l.) mają ze sobą wiele wspólnego. Przed kamerami zdarza im się udawać czułych romantyków, gdy prywatnie są draniami słynącymi z umiarkowanej wierności.

Zobacz: Rihanna zdradza prawdę o związku z Drakem (FOTO)

Rihanna i Chris BrownKażdy z panów ma na swoim koncie związek, który przyniósł mu sławę. Brown był z Rihanną. Ich relacja miała kilka tragicznych finałów. Najgorszy skończył się dla piosenkarki w szpitalu, do którego trafiła, gdy pobił ją ukochany. Delikatniejsze rozstania to te z serii zdrad z Karrueche Tran.

Justin Bieber i Selena GomezBieber nie potrafił dochować wierności Selenie Gomez. Tak samo nie potrafi wyrzucić jej ze swojego serca. Kilka dni temu opublikował zdjęcie z czasów, gdy on i piosenkarka byli parą.

Zobacz: TEGO Rihanna żałuje w życiu najbardziej

Brown wiedział, że jego przyjaciel cierpi na tę samą chorobę, co on sam - miłość! Dlatego zadzwonił do młodszego muzyka i dał mu kilka rad.

Chris wie, że stracił miłość swojego życia i nie chce, by to samo spotkało Justina. Biebs nadal ma szansę na szczęście i miłość u boku kobiety, która kocha go na śmierć. Chris powiedział Justinowi, że takie kobiety jak Rihanna i Selena to rzadkość i nie można pozwolić im odejść, w przeciwnym wypadku będzie się tego żałować do końca swoich dni. Tak właśnie jest z Chrisem - zdradza informator.


Brown jako guru w miłośnych sprawach - to nie może się dobrze skończyć.

Zobacz: RIHANNA I JEJ RÓŻOWY MAKIJAŻ NA BRIT AWARDS 2016 (FOTO)


Niezwykłe wyznanie Chrisa Browna na temat Rihanny

Niezwykłe wyznanie Chrisa Browna na temat Rihanny

Niezwykłe wyznanie Chrisa Browna na temat Rihanny

Niezwykłe wyznanie Chrisa Browna na temat Rihanny

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!