Nikki Reed dorastała w bardzo skromnym domu

przejdź do komentarzy

I wcale nie chciała zostać aktorką, ale...

nikki reed nikki reed/© Fame/Flynet
...weterynarzem. Miłość do zwierząt to pierwsza cecha, z jaką kojarzymy Nikki Reed (26 l.).

- Zawsze chciałam zajmować się zwierzętami i je leczyć. Nigdy nie myślałam o tym, żeby zostać aktorką - mówi gwiazda Zmierzchu.


Dziewczyna Iana Somerhaldera wspomina dzieciństwo jako fajny, ale dość trudny czas. Matka Nikki wychowywała ją i jej brata sama. Ojca nie było, dlatego rodzina żyła skromnie.

- Jadłam te najtańsze, jednodolarowe zestawy w fastfoodach. Matka nie zarabiała dużo, a mieszkanie z dwójką dzieci w takim mieście jak Los Angeles pochłania sporo pieniędzy. Nawet gdyby chciała kupować nam zdrowe, organiczne jedzenie, nie było jej na to stać - mówi Reed, która dziś ma prawdziwą obsesję na punkcie zdrowej żywności.


Aktorkę i jej chłopaka często można spotkać na targu ze zdrową żywnością - oboje kupują mnóstwo jarzyn, nasiona - wyłącznie naturalne produkty z naturalnych upraw.

Nikki, która angażuje się w działalność charytatywną mówi, że przyszłość wiąże z uświadamianiem ludzi i włączaniem się w różnego typu projekty. Czyżbyśmy już nie mieli zobaczyć ślicznej brunetki na ekranie?Nikki Reed dorastała w bardzo skromnym domu

Nikki Reed dorastała w bardzo skromnym domu

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!