Nogi Magdaleny Schejbal w Twoim Stylu (FOTO)

przejdź do komentarzy

Aktorka zapuszcza korzenie. W górach!

magdalena schejbal magdalena schejbal/© KAPiF
W najnowszym Twoim Stylu znaleźliśmy wywiad z Magdaleną Schejbal.

Aktorka zniknęła nam z oczu, rzadko można ją widywać na stołecznych imprezach. Wszystko to przez nowe miejsce, w którym zaczęła zapuszczać korzenie.

Odkąd ruszyły zdjęcia do Szpilek na Giewoncie, Schejbal niemal nie wyjeżdża z Zakopanego. Tam znalazła chłopaka, o którym nie chce zbyt dużo mówić, poczuła się też jak wśród swoich. W rozmowie z magazynem mówi, że górale, którzy na początku podchodzili do niej z dystansem, dziś są jak rodzina:

Pamiętam wieczór przed emisją pierwszego odcinka "Szpilek". Bolał mnie brzuch z nerwów, co powiedzą "miejscowi". Nagle pukanie, otwierają się drzwi, wchodzą wszyscy bliscy mi ludzie. Jest szampan, popcorn. "Przyszliśmy z tobą obejrzeć" - rozsiedli się - "włączaj telewizor" - wspierali, wiedząc, jak się stresowałam. Wywiązała się z tego regularna impreza. Był to dla mnie wzruszający moment - wspomina Schejbal.

Na temat partnera, Sławka Zięby-Drzymalskiego Schejbal mówi mało:

(...) to coś więcej niż zakochanie, to superwięź - pada z ust aktorki.

Fragmenty rozmowy z Magdą Schejbal znajdziecie na portalu Styl.pl, a całość w papierowym wydaniu magazynu Twój Styl.Z partnerem, Sławkiem Ziębą-Drzymalskim


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!