North West dostanie nowe imię!

przejdź do komentarzy

Wszystko przez przemianę Bruce'a Jennera.

kim kardashian kim kardashian/Instagram
Czy w tej rodzinie coś jeszcze może nas zdziwić? Były rozwody, operacje plastyczne, ciąże, porody. Kardashianowie dobrze wiedzą, czym karmi się show-biznes i dają swoim fanom to, co "tygryski" lubią najbardziej. Czy ostatnie wydarzenia w ich familii są kłamstwem wymyślonym pod publiczkę? A może to prawda?

Mowa o dość szokującym wyznaniu Bruce'a Jennera (65 l.), który rzucił w jednym z ostatnich wywiadów, że jest kobietą. Wsparcie ojcu okazały wszystkie dzieci. Córki podobno już jakiś czas temu pozwalały mu przebierać się w swoje modne sukienki, a pierwsza żona wyznała, że Bruce wspominał o zmianie płci już lata temu.

Teraz szacunek dla decyzji ojczyma postanowiła okazać Kim Kardashian (34 l.). Najnowsza plotka głosi, że celebrytka chce nadać drugie imię North West. Ma być ponoć takie, jakie przybierze Bruce jako kobieta:

Ona naprawdę kocha Bruce'a. Chce dać wyraz tej miłości. Poważnie zastanawiają się z Kanye nad drugim imieniem dla córki. Chcą wybrać takie, jakie przybierze Jenner- czytamy na jednym z portali.


Dacie wiarę?

 


North West dostanie nowe imię!

North West dostanie nowe imię!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!