North West jest nad wiek rozwinięta?

przejdź do komentarzy

Kim chwali się umiejętnościami córeczki.

north west north west/© Fame/Flynet
North West ma już 19 miesięcy. Najwyższy czas pochwalić się umiejętnościami, które posiadła córka - Kim Kardashian idealnie wpisuje się w model matki idealistki, która uważa, że poza jej dzieckiem naprawdę trudno znaleźć drugie tak inteligentne!

W rozmowie z People celebrytka opowiedziała, jak radzi sobie półtoraroczna Nori. Największym osiągnięciem dziecka jest zaprzyjaźnienie się z nocnikiem.

Jesteśmy na półmetku treningu nocnikowego - wyznała Kim. - Co jest niesłychane w jej wieku.


Żona Kanye Westa (37 l.) nie przyznała się, czy sama biega za North z nocnikiem, czy przypadkiem nie wynajęła specjalnej niani - taka usługa w Stanach jest coraz bardziej popularna, kosztuje kilkaset dolarów. Niania - trenerka przychodzi do domu dziecka na kilka dni i uczy go załatwiania swoich potrzeb na nocniku.

Idźmy dalej. North zaczyna mówić. To już nie tylko "dad" czy "mom", ale i inne słowa.

Ostatniej nocy spojrzała na niebo, pokazała paluszkiem i powiedziała: "Księżyc, mamo, księżyc!" (Moon, Mom! Moon!) Nie mogłam uwierzyć, że zna to słowo.


Ups! Kim nie powinna była tego mówić. Skoro North zna jakieś słowo, to znaczy, że ktoś nauczył go dziewczynkę. I że ktoś wskazał przedmiot (na niebie, w książce lub w bajce), o którym dziecko mówi. To, że Kim była zaskoczona faktem, iż Nori wie, że na niebie jest księżyc, znaczy tylko, że to nie mama nauczyła ją tego słowa. I zapewne nie mama pierwsza pokazała dziecku srebrny glob (nieobecność usprawiedliwiona: w sumie wieczorami jest sporo imprez).

Nie bądźmy jednak czepialscy. North faktycznie jest spryciarą - na przykład wie doskonale, co należy zrobić z telefonem, który zbyt długo zaprząta uwagę bliskich.

Ostatnio wzięła telefon Kanye, wrzuciła go do toalety i spuściła wodę! - śmieje się Kim.


Tak. Nori to naprawdę mądre dziecko.North West jest nad wiek rozwinięta?

North West jest nad wiek rozwinięta?

North West jest nad wiek rozwinięta?

North West jest nad wiek rozwinięta?

North West jest nad wiek rozwinięta?

North West jest nad wiek rozwinięta?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!