North West już idzie w ślady mamy! (FOTO)

przejdź do komentarzy

Kimmy jest z tego bardzo dumna.

kim kardashian kim kardashian/Fame/Flynet, Instagram
Jeszcze zanim przyszła na świat, wielu już zastanawiało się, kim zostanie w przyszłości. Paparazzi robili wszystko, by pstryknąć jej fotkę, mama stroiła w ubrania luksusowych marek (co robi do teraz), a tatuś drżał na myśl o jej bezpieczeństwie. Mowa o North West, która niedawno skończyła roczek i, jak policzyli zagraniczni dziennikarze, opływa w większe luksusy niż sam książę Jerzy.

Wiele wskazuje na to, że Kim Kardashian życzyłaby sobie, by jej pociecha, podobnie jak ona, została kiedyś sławną pięknością. Kilka tygodni temu Nori pozowała w czasopiśmie Carine Roitfeld, byłej naczelnej francuskiej biblii mody. Teraz dumna mamusia zdradza, że malutka uwielbia się stroić i robić sobie fryzurę:

- North uwielbia się ubierać i czesać sobie włosy. Kiedy wszystko jest już idealne, bierze szczotkę do ręki i układa fryzurę po swojemu. Używamy do tego olejku do włosów. Wtedy jest łatwej nad nimi zapanować - padło w wywiadzie dla Women's Wear Daily.


Dobrze, że celebrytka jeszcze jej nie maluje. Córka Katie Price już pokazywała się na salonach w pełnym makijażu. Jak myślicie, kiedy Nory zrobi swój pierwszy make-up i manicure?

Olejki do ciała, które polecamy, tutaj.

 


North West już idzie w ślady mamy! (FOTO)

North West już idzie w ślady mamy! (FOTO)

North West już idzie w ślady mamy! (FOTO)

North West już idzie w ślady mamy! (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!