North West NIGDY nie będzie musiała pracować!

przejdź do komentarzy

Rodzice już o to zadbali.

north west north west/Fame/Flynet
Odkąd pojawiła się na świecie, oboje zwariowali na jej punkcie. Do tego stopnia, że zaczęli panicznie bać się o bezpieczeństwo swojej córki. Pamiętacie pomysł z wynajęciem sobowtóra dla małej North West? Ostatecznie dziewczyna pojawia się na publicznych wydarzeniach, a Kim i Kanye już planują jej przyszłość.

Pamiętacie, jak Kimmy mówiła, że chce, by jej pociecha została w przyszłości projektantką, bo już interesuje się modą? Okazuje się, że ta mała może robić niemal wszystko, co zechce. Ba, może nawet nie pracować nigdy w życiu! Jak to możliwe?

Jeden z portali donosi, że celebryci już założyli konto bankowe dla North. Oboje zdążyli już też wpłacić na nie po 5 milionów dolarów. Cel jest jeden. Rodzinka chce, by dziewczynka dostała zgromadzoną kwotę, gdy osiągnie pełnoletności i wystarczyło jej do końca życia:

- Wszystkie decyzje Kanye są teraz podporządkowane North. On robi wszystko, by zapewnić jej świetlaną przyszłość.


Jest tylko jeden problem. Dziewczynka już teraz nosi drogie ubrania od najlepszych projektantów i żyje jak gwiazda. Jaką kwotę należałoby uskładać, by pozwolić jej do końca życia na taką rozrzutność?

 


North West NIGDY nie będzie musiała pracować!

North West NIGDY nie będzie musiała pracować!

North West NIGDY nie będzie musiała pracować!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!