Nowa ustawa antyaborcyjna: Gdzie jest Kinga Duda?!

przejdź do komentarzy

Czy córka prezydenta wyrazi W KOŃCU swoje zdanie na ten temat?!

kinga duda kinga duda/KAPiF, Facebook: Kinga Duda
Największą kontrowersją w ostatnim czasie jest nowa ustawa antyaborcyjna, przygotowana przez "ekspertów Instytutu Ordo Iuris". Zakłada ona całkowity zakaz aborcji, nawet jeśli wynika z gwałtu lub zagraża życiu matki lub dziecka. Karą ma być nawet 3 lata więzienia za NIEUMYŚLNE SPOWODOWANIE PORONIENIA.

Przypomnijmy, że jeszcze za ostatnich rządów PiS, gdy podobną ustawę zasugerował poseł Marek Jurek, to został wyrzucony z partii wraz z kilkoma innymi posłami.

Tym razem jednak prezes Jarosław Kaczyński stwierdził, że:

W klubie PiS w sprawach światopoglądowych nie ma dyscypliny w głosowaniu, ale ogromna większość, a może cały klub, poprze inicjatywę ustawy całkowicie zakazującej aborcji.


Wszystko to sprawia, że młode kobiety zaczynają pytać co o kontrowersyjnej ustawie sądzi córka prezydenta - Kinga Duda?

Warto wspomnieć, że za czasów rządów Lecha Kaczyńskiego, Maria - małżonka ówczesnego prezydenta - ostro sprzeciwiła się takiemu pomysłowi. Spotkało się to z ostrą krytyką ks. Tadeusza Rydzyka, który nazwał ją "wiedźmą".

Młode kobiety oczekują obecnie od córki prezydenta, aby również wypowiedziała się w obronie praw kobiet. W innym wypadku kobiety sugerują, że nie ma swojej opinii lub boi się wyrażać własne zdanie.

Jak sądzicie, czy jeśli ustawa zostanie przyjęta przez sejm, to czy będzie miała szansę wpłynąć na swojego ojca?"Dzieckiem poczętym jest człowiek w prenatalnym okresie rozwoju, od chwili połączenia się żeńskiej i męskiej komórki...

Opublikowany przez Oliwia Piotrowska na 31 marca 2016


Nowa ustawa antyaborcyjna: Gdzie jest Kinga Duda?!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!