Nowe PRZERAŻAJĄCE wideo z napadu na Kim Kardashian ujrzało światło dzienne!

przejdź do komentarzy

Widać na nim sprawcę!

kim kardashian kim kardashian/Fame/Flynet
Choć od napadu na Kim Kardashian (36 l.) minęło ponad dwa miesiące, to policja nadal stoi w miejscu.

Zobacz też: Kanye West zagrażał swojej rodzinie? Dramatyczne nagranie ujawnia prawdę (VIDEO)

Tak przynajmniej mogło się wydawać, ponieważ Daily Mail oraz inne serwisy informacyjne podawały, że funkcjonariusze mają trudności w śledztwie.

Więcej jednak światła na tę sprawę podaje portal Radar Online, który uzyskał film z napadu na celebrytkę!

Dziennikarze tabloidu otrzymali nagranie od informatora z francuskiego "podziemia". Na wideo widać, jak niania, lub przyjaciółka Kim jest przetrzymywana przez jednego ze sprawców.

Co więcej, na nagraniu widać twarz złodzieja!

Według doniesień, córka Kris Jenner miała być wtedy związana w drugim pokoju, gdzie nie było kamer.

Jak donosi informator:

Widać na nagraniu, że napastnicy byli bardzo brutalni! Nic dziwnego, że Kim tak bardzo się bała.


Zobacz też: TO DO NIEJ NIEPODOBNE! KIM KARDASHIAN NIEOBECNA W MEDIACH OD PRAWIE...

To, co najbardziej szokuje, to fakt, że sprawca w pewnym momencie patrzy wprost na kamerę.

Czy to nagranie okaże się przełomem w śledztwie? I co najważniejsze: czy jest ono autentyczne?

Kim's Robbers CAUGHT! Bombshell New Video Exposes Thug Behind Her Nightmare

Nowe PRZERAŻAJĄCE wideo z napadu na Kim Kardashian ujrzało światło dzienne!

Nowe PRZERAŻAJĄCE wideo z napadu na Kim Kardashian ujrzało światło dzienne!

Nowe PRZERAŻAJĄCE wideo z napadu na Kim Kardashian ujrzało światło dzienne!

Nowe PRZERAŻAJĄCE wideo z napadu na Kim Kardashian ujrzało światło dzienne!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (59): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 16-12-16, 16:42 cytuj
  hmmm facet na nią "napadł" a ona ma czas by poprawiać sobie w trakcie szarpaniny włosy?! myślę, że fryzura to najmniej ważna rzeczy kiedy człowiek jest zagrożony
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 15-12-16, 01:21 cytuj
  gość, 14-12-16, 22:08 napisał(a): Naukowcy z Uniwersytetu Paryskiego opracowali na podstawie danych Narodowego Instytutu Statystyki oraz Studiów Ekonomicznych model, że co 4 lata liczba muzułmanów w Europie się podwaja. 2016 - 8,3% 2020 - 16,6% 2024 - 33,2% 2028 - 66,4% 2032 - 132,8% Dramat. Za ok 10 lat wszystkie lewaki z zachodu będą błagać o azyl w Polsce.
  To jest straszne ... :(
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 14-12-16, 22:48 cytuj
  Jest za stara już są ciekawsze celebrytki i lepsze plotki a ona to już przeszłość ;) KIM NIC NA SILE!!!!!!!!!!!!!
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 14-12-16, 22:47 cytuj
  Pisanie o niej jest naprawdę nudne nie chce sie czytać wgl plotek o Kim jest chora nudna zbrzydła ma zaburzenia chyba psychicznie albo spada jej sława ;)) nie jest już na topie :)
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 14-12-16, 22:08 cytuj
  Naukowcy z Uniwersytetu Paryskiego opracowali na podstawie danych Narodowego Instytutu Statystyki oraz Studiów Ekonomicznych model, że co 4 lata liczba muzułmanów w Europie się podwaja.
  2016 - 8,3%
  2020 - 16,6%
  2024 - 33,2%
  2028 - 66,4%
  2032 - 132,8%
  Dramat. Za ok 10 lat wszystkie lewaki z zachodu będą błagać o azyl w Polsce.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 14-12-16, 20:30 cytuj
  badania badaniami statystyki statystykami. nie od dzisiaj wiadomo gdzie jest najwięcej analfabetów i nie ma to nic wspólnego z rasą białą
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 14-12-16, 20:22 cytuj
  gość, 14-12-16, 20:18 napisał(a):
  Niestety dziewczyny lub matki czarnych dzieci wg badań nawet dzieci czarne wychowujące się w białej rodzinie są głupsze. Nie różnimy się tylko kolorem skóry. Międzynarodowe dane pochodzą ze źródeł takich jak World Health Organisation (WHO), ONZ i Interpol. Jest bardzo dużo na ten temat, np. setki badan profesora z Kanady J. Filipa Rushtona.  W dzisiejszych czasach takie badania są bez sensu. Przez poprawność polityczną muszą być unieważniane.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 14-12-16, 20:18 cytuj
  Niestety dziewczyny lub matki czarnych dzieci wg badań nawet dzieci czarne wychowujące się w białej rodzinie są głupsze. Nie różnimy się tylko kolorem skóry. Międzynarodowe dane pochodzą ze źródeł takich jak World Health Organisation (WHO), ONZ i Interpol. Jest bardzo dużo na ten temat, np. setki badan profesora z Kanady J. Filipa Rushtona.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 14-12-16, 20:07 cytuj
  gość, 14-12-16, 17:10 napisał(a):
  gość, 14-12-16, 15:47 napisał(a): "od kogo ta "nauka"? od ku klux klanu"? Czy jeśli powiem, że biali mają mniejsze IQ od Azjatów, to też wyjedziesz z podobnym tekstem, czy jednak nie, bo to "pozytywny rasizm"? 2) Co do czarnych, coś w tym jest... Popatrz na Detroit, miasto kiedyś rządzone przez białych, potem do władzy doszli czarni. Zbankrutowało... Skoro są tak samo inteligentni, dlaczego nie mogą normalnie walczyć o miejsce na studiach? Dlaczego władza zasądza przymusowe rasowe parytety podczas rekrutacji, które mówią, że taki i taki procent kandydatów MA BYĆ takiej właśnie rasy? Przecież w tym wszystkim powinno chodzić o to, by dostawali się najlepsi ze zgłoszonych kandydatów, niezależnie jaki mają kolor skóry, a wychodzi na to, że może się dostać osoba z gorszymi wynikami, tylko dlatego, że urodziła się z czarnym kolorem skóry. {{{ wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,12650066,Nie_przyjeli_jej_na_studia__bo_jest_biala__Sprawa.html }}}
  Ahahahaha, Azjaci nie są mądrzejsi od Europejczyków. Oni po prostu zapier.dalają od wczesnych lat. U nich nierzadka jest śmierć z przepracowania, serio, niewielu znam ludzi, którzy byliby aż tak pracowici i wydajni. To po pierwsze. A co do Detroit, to błagam, dziewczyno, nie kompromituj się. Detroit nie upadło przez zle zarządzanie, ale przede wszystkim przez to, że produkty azjatyckiego rynku motoryzacyjnego były bardziej konkurencyjne. Zamiast chrzanić od rzeczy, napisz po prostu, że nie lubisz czarnych, bo nie i już, nie wymyślaj farmazonów. PS.Nadal czekam na linki do badań o ilorazie inteligencji.
  A ja najbardziej lubie jak sie rozmawia o usa nie mieszkajac tam i nie znajac sytuacji!
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 14-12-16, 19:52 cytuj
  gość, 14-12-16, 12:14 napisał(a):
  Nauka mówi, że czarni mają najniższy średni współczynnik inteligencji ze wszystkich ras, ale nawet oni nie byliby tak głupi! Myślę, że ktoś, kto robi napad, by ukraść tak bardzo drogą biżuterię nie byłby na tyle głupi, by napadać bez kamuflażu(kominiarki) i do tego jeszcze gapić się prosto w kamerę, jakby chciał, by wszystko zostało dokładnie zarejestrowane. No i ta nonszalancja z poprawianiem włosów u koleżanki... Pamiętajcie, trzeba wyglądać najlepiej jak się da, nawet gdy was napadają XD Wcześniej coś mi śmierdziało w tej sprawie, teraz to już nie jest smród, tylko ODÓR - odór kłamstwa i oszustwa!  Najbardziej u nich denerwujące jest to, że nie dopuszczają do siebie myśli, że są beznadziejni tylko każde niepowodzenie życiowe zwalają na raaaasiiiiiiiiiizzzzzzzmmmmmmm. Nudne i żałosne to już jest.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 14-12-16, 19:48 cytuj
  Ostatnia afera w szkole w USA gdzie sami czarni uczniowie są. Szkoła miała bardzo dobre wyniki w nauce. Dostawała nagrody. Co się okazało? że nauczyciele dyktują im wszystkie odpowiedzi na teksach. Podczas rozprawy sądowej dyrektorka szkoły (czarna) sama się przyznała i powiedziała, że ci uczniowie są tak tępi, że nie było innego wyjścia.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 14-12-16, 19:37 cytuj
  Ona tam żadnych włosów nie poprawia młoty aby dobrze wyglądać. Facet ją trzyma za szyję. Ona go łapie za te ręce i odruchowo robi takie ruchy jakby włosy poprawiała. Wiadomo, że to był napad z prostego powodu. Nie uwierzę, że ktoś tak znany może coś takiego zaplanować i uśpić czujność policji właściwie z całego świata. Jeśli chodzi o znane osoby to władze robią wszystko żeby pomóc.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 14-12-16, 19:31 cytuj
  gość, 14-12-16, 12:25 napisał(a):
  gość, 14-12-16, 12:09 napisał(a):
  gość, 14-12-16, 11:02 napisał(a):
  gość, 14-12-16, 11:00 napisał(a):
  gość, 14-12-16, 09:52 napisał(a):
  oczywiscie czarnuch

  o tym samym pomyślałam od razu

  Oj tam! Lewactwo zaraz napisze, że był albo chory psychicznie albo to Polak narodowiec, który specjalnie ubrudził się w smole.

  Jak to możliwe, że udostępnili ten film. Przecież to jest rasizm w biały dzień, mowa nienawiści w stosunku do czarnoskórych. SKANDAL!

  Ciekawe, jak byście piszczały, gdyby jeden ze złodziei był Polakiem. W końcu polactwo na całym świecie znane jest z kradzieży i niejeden żart na ten temat powstał. Stuknijcie się w swoje puste łby, bo jeszcze mało świata widziałyście, skoro oceniacie ludzi po ich przynależności rasowej. Człowiek to przede wszystkim człowiek, chociaż czytając wasze bzdury, to nie można być do końca pewnym, że napisał to człowiek, a nie parch.
  hahahah dopiero jak zaczęłam podróżować znienawidziłam tych ludzi. wcześniej nie znając kolorowych brałam udział w manifestacjach antygranicznych krzycząc żaden człowiek nie jest nielegalny.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 14-12-16, 18:52 cytuj
  Te wideo to fake
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 14-12-16, 17:10 cytuj
  gość, 14-12-16, 15:47 napisał(a): "od kogo ta "nauka"? od ku klux klanu"? Czy jeśli powiem, że biali mają mniejsze IQ od Azjatów, to też wyjedziesz z podobnym tekstem, czy jednak nie, bo to "pozytywny rasizm"? 2) Co do czarnych, coś w tym jest... Popatrz na Detroit, miasto kiedyś rządzone przez białych, potem do władzy doszli czarni. Zbankrutowało... Skoro są tak samo inteligentni, dlaczego nie mogą normalnie walczyć o miejsce na studiach? Dlaczego władza zasądza przymusowe rasowe parytety podczas rekrutacji, które mówią, że taki i taki procent kandydatów MA BYĆ takiej właśnie rasy? Przecież w tym wszystkim powinno chodzić o to, by dostawali się najlepsi ze zgłoszonych kandydatów, niezależnie jaki mają kolor skóry, a wychodzi na to, że może się dostać osoba z gorszymi wynikami, tylko dlatego, że urodziła się z czarnym kolorem skóry. {{{ wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,12650066,Nie_przyjeli_jej_na_studia__bo_jest_biala__Sprawa.html }}}
  Ahahahaha, Azjaci nie są mądrzejsi od Europejczyków. Oni po prostu zapier.dalają od wczesnych lat. U nich nierzadka jest śmierć z przepracowania, serio, niewielu znam ludzi, którzy byliby aż tak pracowici i wydajni. To po pierwsze. A co do Detroit, to błagam, dziewczyno, nie kompromituj się. Detroit nie upadło przez zle zarządzanie, ale przede wszystkim przez to, że produkty azjatyckiego rynku motoryzacyjnego były bardziej konkurencyjne. Zamiast chrzanić od rzeczy, napisz po prostu, że nie lubisz czarnych, bo nie i już, nie wymyślaj farmazonów. PS.Nadal czekam na linki do badań o ilorazie inteligencji.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 14-12-16, 16:27 cytuj
  była tak bardzo przerażona że az musiała poprawic włosy, strasze !!!
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 14-12-16, 16:10 cytuj
  Ona w pewnym momencie poprawia włosy 😂 bardzo autentycznie tiaa
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 14-12-16, 15:51 cytuj
  gość, 14-12-16, 14:42 napisał(a):
  gość, 14-12-16, 12:27 napisał(a):
  gość, 14-12-16, 11:23 napisał(a): Jest jeszcze ktoś kto w ogóle wierzy, że ten napad był naprawdę? Już nie mieli czego sprzedawać, to napad sobie umyślili.
  Tak? A zaangażowanie francuskiej policji w zdarzenie też wyreżyserowali? No to musieli nieźle posmarować przynajmniej kilkudziecięciu osobom, według mnie to nieopłacalne. Rozumiem, że oceniacie po sobie, w końcu niejednokrotnie jakiś polaczek próbował wyłudzić pieniądze od różnych instytucji, ale milionerzy w takie rzeczy się nie bawią, bo do stracenia mają znacznie więcej.
  Tępa jesteś. Policja wcale nie musi wiedzieć, że to oszustwo ze strony Kim, mogli jej uwierzyć, a ich obowiązkiem jest działać, w końcu dostali zgłoszenie kradzieży i musieli się tym zająć, tym bardziej, że kradzież takiego kalibru to nie przelewki! Kim tego nie zorganizowała, nie jest aż tak sprytna, ale mamusia to co innego...
  Zacznijmy od tego, gdzie jest to wspomniane zaangażowanie policji?
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 14-12-16, 15:47 cytuj
  "od kogo ta "nauka"? od ku klux klanu"?

  Czy jeśli powiem, że biali mają mniejsze IQ od Azjatów, to też wyjedziesz z podobnym tekstem, czy jednak nie, bo to "pozytywny rasizm"? 2) Co do czarnych, coś w tym jest... Popatrz na Detroit, miasto kiedyś rządzone przez białych, potem do władzy doszli czarni. Zbankrutowało... Skoro są tak samo inteligentni, dlaczego nie mogą normalnie walczyć o miejsce na studiach? Dlaczego władza zasądza przymusowe rasowe parytety podczas rekrutacji, które mówią, że taki i taki procent kandydatów MA BYĆ takiej właśnie rasy? Przecież w tym wszystkim powinno chodzić o to, by dostawali się najlepsi ze zgłoszonych kandydatów, niezależnie jaki mają kolor skóry, a wychodzi na to, że może się dostać osoba z gorszymi wynikami, tylko dlatego, że urodziła się z czarnym kolorem skóry.
  {{{ wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,12650066,Nie_przyjeli_jej_na_studia__bo_jest_biala__Sprawa.html }}}
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 14-12-16, 14:42 cytuj
  gość, 14-12-16, 12:27 napisał(a):
  gość, 14-12-16, 11:23 napisał(a): Jest jeszcze ktoś kto w ogóle wierzy, że ten napad był naprawdę? Już nie mieli czego sprzedawać, to napad sobie umyślili.
  Tak? A zaangażowanie francuskiej policji w zdarzenie też wyreżyserowali? No to musieli nieźle posmarować przynajmniej kilkudziecięciu osobom, według mnie to nieopłacalne. Rozumiem, że oceniacie po sobie, w końcu niejednokrotnie jakiś polaczek próbował wyłudzić pieniądze od różnych instytucji, ale milionerzy w takie rzeczy się nie bawią, bo do stracenia mają znacznie więcej.
  Tępa jesteś. Policja wcale nie musi wiedzieć, że to oszustwo ze strony Kim, mogli jej uwierzyć, a ich obowiązkiem jest działać, w końcu dostali zgłoszenie kradzieży i musieli się tym zająć, tym bardziej, że kradzież takiego kalibru to nie przelewki! Kim tego nie zorganizowała, nie jest aż tak sprytna, ale mamusia to co innego...
  Nie masz konta? Zarejestruj się!