Nowy teaser z Gra o Tron 6 - fani zaniepokojeni!

przejdź do komentarzy

Więcej szczegółów!

game of thrones game of thrones/Fameflynet, Youtube,
W nowym teaserze z szóstego sezonu Gry o Tron producenci bardzo zaskoczyli fanów na całym świecie. Głównym motywem trailera jest motyw Vargal Morgulis, czyli powiedzenia Wszyscy muszą umrzeć. Na półtora minutowym fragmencie widzimy wszystkich głównych bohaterów serialu jako... martwe, ludzkie maski.

Umieszczone są one w komnacie w której Arya (w tej roli Maisie Williams) spotkała kult "Boga o Wielu Twarzach" w Domu Czerni i Bieli w którym ukryła się w ostatnim sezonie.

Pod koniec zeszłego roku, George RR Martin po raz kolejny zawiódł swoich fanów twierdząc, że najnowszy tom powieści - Wichry Zimy - nie zostanie jednak tak szybko wydany. Może się wydawać, że autor zamiast pisać książki spod znaku Sagi Ognia i Lodu, woli wydawać osobne opowiadania, a powieść na którą czekają fani na całym świecie "jakoś się napiszę". Spowodowało to oczywiście zdenerwowanie zarówno czytelników, jak i producentów serialu, którzy mając umowę z pisarzem - wydadzą serial na podstawie powieści... która jeszcze nie wyszła.

Zobacz więcej: Teaser trailer 6 sezonu Gry o Tron przyprawi Cię o dreszcze

Trzeba przy tym jednak zaznaczyć, że najnowsze sezony serialu znacznie różnią się od książki, na przykład w ostatnim sezonie pojawiły się fragmenty, których w ostatnim tomie jeszcze nie było (delikatny spoiler: na przykład spotkanie Stannisa z pewną "panią rycerz").

Spowodowane jest to oczywiście wyżej wymienioną umową - twórcy serialu mają dostęp do pełnego scenariusza sagi, który został udostępiony producentom na wszelki wypadek, jeśli George RR Martin nie był w stanie kontynuować dalszego pisania.

Oczywiście samego autora nie powinno się pospieszać, bo wiadomo - wena ma to do siebie, że raz jest, a raz jej nie ma, ale i tak jego niefrasobliwość może powodować irytacje.

Wracając do samego trailera - czy fragment ma sugerować, że wszyscy serialowi mają... umrzeć? W końcu prawie w każdym sezonie ginie jeden ważny bohater. Obyśmy jednak byli dobrej myśli, bo według domysłów Jon Snow, w tej roli - Kit Harington, który zginął w zeszłym sezonie, jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. A wszystko to dzięki Mellisandre...

A Wy jakie macie odczucia po trailerze?

Nowy sezon już na wiosnę 2016 na HBO.

Nowy teaser z Game Of Thrones - fani zaniepokojeni!

Nowy teaser z Game Of Thrones - fani zaniepokojeni!

Nowy teaser z Game Of Thrones - fani zaniepokojeni!

Nowy teaser z Game Of Thrones - fani zaniepokojeni!

Nowy teaser z Game Of Thrones - fani zaniepokojeni!

Nowy teaser z Game Of Thrones - fani zaniepokojeni!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!