Nowy teledysk Chylińskiej to zwykła reklama? [VIDEO]

przejdź do komentarzy

Mleko, kefiry, gra komputerowa...

agnieszka chylińska agnieszka chylińska/YouTube
Do wielkiej balii, w której siedzi Agnieszka Chylińska, mleko wlewa się prosto z butelki ze znanym logo. Ekipa idąca na ratunek księżniczce popija kefir, którego nazwy nie sposób nie zauważyć.

Znudzona księżniczka znajduje radość w grze komputerowej, a jej wybawca otwiera bramę pilotem, na którym wyraźnie widoczna jest nazwa marki.

Wielu internautów jest zniesmaczonych takim "wybrykiem" Chylińskiej. Nie podoba się im fakt, że teledysk do nowej piosenki Niebo jest utkany z reklam.

ten teledysk to w celach promocji the sims 3 sredniowiecze.... ehhh... eee, to jeszcze promocja Chełma, Robico, mleka i bram:P - pisze jeden z naszych Czytelników.

Gdyby moją firmę w tym zareklamowali żądałbym niemałego odszkodowania. Jak pisałem na forum Dziennika Wschodniego; współczuję Chełmowi takiej dyskusji, a fanom Pani Chylińskiej takiej idolki - grzmi inny internauta na forum Wykopu.

Sama Chylińska nie robi z powodu reklam wielkiej afery:

- Postanowiliśmy zabawić się konwencją i wymieszać świat nowoczesny ze światem średniowiecza i dlatego znalazło się w teledysku również miejsce dla mojej ulubionej gry - czytamy na stronie Dziennika Wschodniego poświęconej grom (cały tekst tutaj).

Premierę The Sims. Średniowiecze przewidziano na wiosnę przyszłego roku.
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!