O jakiej sukni ślubnej marzy Natalia Siwiec?

przejdź do komentarzy

Każdy by zazdrościł.

natalia siwiec natalia siwiec/© KAPiF
Natalia Siwiec nie wyklucza, że wkrótce ponownie stanie na ślubnym kobiercu. W świetle polskiego prawa nie jest mężatką. Chce powtórzyć ślub z Mariuszem Raduszewskim, by w ceremonii mogła wziąć udział jej mama. To dobra okazja, by błysnąć drogą i piękną suknią. Modelka marzy o wyjątkowej kreacji, najchętniej od Zuhaira Murada albo Eliego Saaba.

Dlaczego Natalia Siwiec chce drugiego ślubu?Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski pobrali się w Las Vegas w 2012 roku. Para nie zalegalizowała jednak małżeństwa w Polsce, ponieważ planuje ponownie stanąć na ślubnym kobiercu. Natalii Siwiec bardzo zależy na tym, by na jej ślubie obecna była rodzina i przyjaciele, zwłaszcza mama. To był jedyny powód, dla którego modelka nie zdecydowała się dotąd na rejestrację małżeństwa w Polsce.

– Od samego początku, jak tylko zaistniałam w mediach, mówiłam, że Mariusz to jest taki mój mąż nie mąż. Chcemy zrobić ślub w Polsce dla moich rodziców, bo zależy mi na tym, żeby moja mama była przy tym, jak biorę ślub i myślę, że to niedługo nastąpi – mówi Natalia Siwiec agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.


Jak wyglądała jej suknia ślubna z Las Vegas?Podczas ślubu w Las Vegas modelka miała na sobie skromną, długą sukienkę w jasnym kolorze, z dużym dekoltem. Twierdzi, że była to elegancka kreacja wieczorowa, jednak nie przeznaczona dla panny młodej. Teraz Siwiec marzy o tym, by tym razem założyć ślubną suknię z prawdziwego zdarzenia. Bardzo piękną i bardzo drogą.

Siwiec marzy o Muradzie– Marzy mi się taka suknia od Zuhaira Murada albo Eliego Saab. To by była duża suknia. Zresztą, jak ludzie znają Zuhaira, to wiedzą, w jakim stylu. Na pewno byłaby bogata, ale wiadomo, że on robi te sukienki z wyczuciem, że one są na bogato, ale nie są przesadzone – mówi Natalia Siwiec.

Jeśli faktycznie wybierze kreację któregoś z nich, szykuje się najpiękniejsza suknia ślubna w polskim show biznesie.

O jakiej sukni ślubnej marzy Natalia Siwiec?

O jakiej sukni ślubnej marzy Natalia Siwiec?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!