Obok łóżka Cathriony White ZNALEZIONO coś...

przejdź do komentarzy

...co może ściągnął KŁOPOTY na Jima Carreya, jej byłego chłopaka.

jim carrey jim carrey/© Fame/Flynet
Na krótko po tym, jak media poinformowały o śmierci Cathriony White, Jim Carrey, jej były chłopak, wydał oświadczenie. Wspomniał w nim o tym, jak cudowną istotą była pochodząca z Irlandii Cathriona. Dodał, że była zbyt wrażliwym kwiatem jak na warunki ziemi, na której przyszło jej żyć. Wspomniał o piorunie, którym został porażony, rodzina i przyjaciele młodej kobiety.

White popełniła samobójstwo 5 dni po tym, jak rozstała się z Carreyem. Zanim odeszła, zadzwoniła do kilku bliskich osób. Mówiła o tym, że jest zrozpaczona zerwaniem.

Obok łóżka kobiety znaleziono leki na receptę. Trzy lekarstwa - nasenny Ambien, przeciwbólowy Percocet oraz Propranolol zapisywany przy problemach z ciśnieniem.

Wszystkie lekarstwa zostały zapisane na fikcyjne nazwisko, którego Carrey używa jako pseudonimu. Tak wygląda rzeczywistość - gwiazdy często stosują pseudonimy wykupując lekarstwa.

Zobacz: Jak wyleczyć złamane serce?

Teraz śledczy chcą zbadać, czy lekarstwa trafiły do domu samobójczyni, ponieważ wyniosła je z domu swego chłopaka, czy też było inaczej - dostała je od niego. Konieczne będzie przesłuchanie aktora w tej sprawie.

Na razie nie wiadomo, który lek spowodował śmierć kobiety. Wyniki badań toksykologicznych mają dostarczyć odpowiedzi.Obok łóżka Cathriony White ZNALEZIONO coś...

Obok łóżka Cathriony White ZNALEZIONO coś...

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!