Od zera do bohatera

przejdĽ do komentarzy

Jak zrobić karierę? Wygl±d, taniec i zdjęcia z odpowiednimi osobami.

edyta herbu¶ edyta herbu¶/Kapif
Urodziła się 26 lutego 1981 roku w Kielcach. Od dziecka tańczyła. W szkole Step by Step poznała swoj± pierwsz± miło¶ć Tomka Barańskiego [na zdjęciu obok].

Dalej były już sukcesy w tańcach latynoamerykańskich: jest trzykrotn± Mistrzyni± Polski Formacji Tanecznych, dwukrotnie zdobyła Puchar Polski Formacji Tanecznych, posiada tytuł mistrzowski wywalczony w turnieju Hradec Kralove Open, finalistka turnieju Copenhagen Open, zdobyła Vice Mistrzostwo Polski w tańcach latynoamerykańskich, a także w tańcu nowoczesnym jest finalistk± Mistrzostw Polski, Europy i ¦wiata. Posiada najwyższ± międzynarodow± klasę S. Ukończyła studium charakteryzacji i wizażu teatralno-filmowego.

Kiedy znudziło się jej rodzinne miasto postanowiła szukać szczę¶cia w Londynie. Po drodze zatrzymała się w Warszawie i tak już zostało. Założyła własn± grupę taneczn±, wyst±piła w kilku reklamach jak chociażby KFC, Kusz±ca Wi¶nia Hortexu i Jutrzenki. Na swoim koncie ma także tytuły miss, I wicemiss w polskiej edycji Miss Hawaiian Tropic 2004, w Las Vegas została Miss Talentów. Razem ze swoim partnerem prowadzi szkołę taneczn± w Otwocku.

Mało kto wie, że ¶piewała ze Stachurskim. Podczas koncertu Dance ma sens w Kielcach wcieliła się w jego partnerkę w jednym z kawałków. Tańczyła ze Scooterem, Silver czy Safri Duo. Wręcz etatowo występowała w przedsięwzięciach tworzonych przez Leszka Kumańskiego, reżysera Europa da się lubić.

Historia jej miło¶ci to pasmo rozstań i powrotów. Powszechnie wiadomo o jej zwi±zku ze striptizerem Dawidem Ozdob± z grupy BadBoys. Przed i po nim był Tomek Barański. W Kielcach para jest znana z awantur, powrotów do siebie i przedstawień podczas imprez maj±cych wzbudzić wzajemn± zazdro¶ć.

Edycie nie podobało się, że jej ukochany obraca się w mało ciekawym towarzystwie. Baranka, ponieważ tak mówi się o nim w Kielcach, znano z powi±zań z miejscowym ¶wiatkiem przestępczym i bujnego życia towarzyskiego, także w trakcie zwi±zku z tancerk±.

Jednak serce nie sługa. Po rozstaniu z Ozdob± wróciła do pierwszej miło¶ci. Baranek się wyszalał i teraz podobno tworz± zgodn± parę.

A jak zdobyła popularno¶ć? Cóż, Taniec z Gwiazdami promował także tancerzy. Jednak nie wielu z nich może się pochwalić takim zainteresowaniem mediów jak panna Edyta. Znalazła sposób na sławę, fotografuje się z kim tylko może. Jej portfolio jest do¶ć bogate. Dzięki temu nazwisko nie znika z gazet, a twarzyczka pozostaje w pamięci.

Jak widać dziewczyny z prowincji wiedz± jak sobie dać radę w życiu. Zreszt± Edytka za swoj± największ± zaletę uważa zaradno¶ć i ma rację.
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!