Odcięłam się od Bożenki - zapewnia Kaczorowska

przejdź do komentarzy

Na pewno?

agnieszka kaczorowska agnieszka kaczorowska/© KAPiF
Ręka w górę, kto kojarzy Bożenkę z Klanu. A teraz, kto wie, że w tę rolę wcieliła się Agnieszka Kaczorowska?

Nad wieloma aktorkami ciąży klątwa jednej, serialowej roli. Jednak Aga zapewnia, że ona ma ten etap za sobą i nie słyszy na ulicy, że "idzie Bożenka".

Wchodzę do kawiarni i słyszę: "O, pani jest tą tancerką i aktorką, Agnieszką Kaczorowską?". Przez ostatni rok zrobiłam milowy krok. Jestem rozpoznawalna jako ja, osoba, nie postać z serialu. To jest sukces. A nie Kryształowa Kula. Odcięłam się już od Bożenki. Pokazałam się z zupełnie innej strony. To było odcięcie poprzez taniec. A teraz chcę jeszcze odciąć się w ten sposób, że zagram inne rzeczy. To może potrwać, bo muszę czekać na rolę, ale pracuję nad tym. Szkolę głos, myślę o zagranicznych kursach aktorstwa - zapewnia aktorka.


Zatem Kaczorowska nie jest już Bożenką, a tancerką, która dała niezły popis z Rafałem Maślakiem i aktorką znaną nie tylko z roli w popularnym serialu. Swoje w tym "odcięciu" na pewno zrobiły też odważne wywiady - w jednym z nich Aga zdradziła, że pierwszy pocałunek odbyła w wieku 14 lat, a cnoty pozbyła się jako 17-latka.

Kim dla Was jest Kaczorowska? Bożenką czy aktorką i tancerką?


Odciełam się od Bożenki - zapewnia Kaczorowska

Odciełam się od Bożenki - zapewnia Kaczorowska

Odciełam się od Bożenki - zapewnia Kaczorowska

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!