Odeta Moro ma nowego! Kim Jest Dariusz Goczał?

przejdź do komentarzy

Opowiedziała też o kulisach rozstania z Figurskim.

odeta moro odeta moro/KAPiF
Od czasu do czasu show-biznesem wstrząsają rozwody, które przechodzą do historii. Pamiętacie zamieszanie wokół Katie Holmes i Toma Cruise'a albo Ashtona Kutchera i Demi Moore. Polskie gwiazdy zwykle niechętnie opowiadają mediom o swoich rozstaniach, choć zdarzają się wyjątki. Teraz na wywiad-rzekę zdecydowała się Odeta Moro, która rozwiodła się jakiś czas temu z Michałem Figurskim.

Moro wyznała w rozmowie z Galą, że nie obarcza Michała winą za rozpad tego związku:

- Rozpad małżeństwa nigdy nie następuje z powodu jednej osoby, ale obojga. Powiedziałam Michałowi: "Możemy przerzucać się argumentami, kto zepsuł ten związek, ale tak naprawdę zrobiliśmy to oboje. Po prostu. I niech tak to zostanie, bo nie ma sensu się licytować: ty to, a ty tamto"... W tej chwili to nie ma już najmniejszego znaczenia.


Opowiedziała też o swoim nowym wybranku. Jest nim reżyser, Dariusz Goczał:

- Darka znam od lat. Na pewno nie przyczynił się do zmian w moim życiu, do rozwodu. Po prostu nadeszła wiosna i tyle... (...) Schudłam 12 kg, musiałam wymienić całą garderobę. Zaczęłam patrzeć na siebie inaczej i ludzie też patrzyli na mnie inaczej. Te 12 kg to był ten ciężar, który nosiłam na sobie i psychicznie, i fizycznie. Potem zaczęłam myśleć o nowych projektach, zaczęłam inaczej rozmawiać z ludźmi, przestałam być chłodna. Darek to jest człowiek, który też jest doświadczony życiem, związkami. Fajnie jest spędzać czas z kimś, kto ma dystans do życia (...) Jest z wykształcenia realizatorem i operatorem, razem pracujemy, w ogóle robimy razem dużo rzeczy.


Życzymy szczęścia!

 


Odeta Moro ma nowego! Kim Jest Dariusz Goczał?

Odeta Moro ma nowego! Kim Jest Dariusz Goczał?

Odeta Moro ma nowego! Kim Jest Dariusz Goczał?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!