Odmieniona May o Bachledzie: Stała przy nim jak klempa

przejdź do komentarzy

Zmieniła image, ale stylu mówienia o innych - nie.

sara may sara may/saramay.pl
Sara May założyła nową stronę internetową i zmieniła wizerunek. Nie da się ukryć, że w olbrzymim stopniu inspirowała się Lady Gagą, w jej nowym wizerunku pobrzmiewają też echa zauroczenia stylem Dody. Co ważne, May zaczęła nagle bardzo szanować swych fanów. Zamiast normalnej w jej przypadku porcji bluzgów, jej wielbiciele dostają na dzień dobry taki oto tekst: Moje słoneczka. Jak ja was wszystkich kocham... jesteście cudowni i fantastyczni... dajecie mi tyle ciepła i wzruszeń, jesteście najlepszymi fanami na świecie - wylicza. Czy ten rodzaj traktowania fanów czegoś Wam nie przypomina?

Wobec fanów jest grzeczniejsza, wobec innych celebrytów - nie. W najnowszym wpisie May rozpatruje sprawę Alicji Bachledy-Curuś na czerwonym dywanie podczas gali rozdania Złotych Globów. May pisze tak:

- Stała obok niego i bidulka nawet jednego zdania nie miała okazji powiedzieć. Robiła dobrą minę do złej gry, ale nie dało się ukryć, że traktowana była zarówno przez dziennikarzy jak i samego partnera dość obojętnie.


Dziecko jej spłodził i raczył zdawkowo „poinformować", że to jego dziewczyna. To się chłopina wysilił. No cóż... nie pierwsza i nie ostatnia. Od razu widać, że traktuje ją jak swoją kolejną zdobycz. Alicja stała przy nim jak klempa, wpatrzona w niego jak w obrazek. Szkoda, że facet ani razu na nią nie spojrzał. Stała jak kura obok koguta, z błagającym wzrokiem ... zaliczmy kolejną wpadkę. Scena dość wymowna, zwłaszcza, że u nas lansowana jest na wielką gwiazdę. Warto jednak obiektywnie stwierdzić, że Alicja wyglądała bardzo elegancko i z klasą - brzmi ocena May.

Zobaczcie kilka nowych fotek piosenkarki. Podoba się Wam jej odmieniony wizerunek?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!