Odnalazł się zaginiony aktor

przejdź do komentarzy

Od tygodnia szukała go policja.

nick stahl nick stahl/© PR Photos
32-letni Nick Stahl, amerykański aktor znany z roli Johna Connora w filmie Terminator 3: Bunt Maszyn zaginął 9 maja. O jego zniknięciu policję powiadomiła żona, Rose Murphy.

Przez tydzień Stahl nie dawał znaku życia, a rodzina była bardzo zaniepokojona, bo aktor ostatnio nadużywał narkotyków i alkoholu.

Po tygodniu poszukiwań, Nick zadzwonił w niedzielę do żony i powiedział jej, że jest w klinice odwykowej. Rose potwierdziła to, dzwoniąc do kliniki. Dzień wcześniej Nick powiadomił przyjaciół mejlem, że jest na odwyku i przez 30 dni będzie nieuchwytny.

Rose powiedziała amerykańskiemu portalowi TMZ, że nie myśli w tej chwili o rozwodzie i cieszy się, że jej mąż jest bezpieczny. Cieszy się też, że może powiedzieć ich córce, która wciąż pyta o ojca, że wkrótce wróci on do domu. Zapewniła również, że zamierza odwiedzić męża w klinice.

Nick Stahl i Rose Murphy są małżeństwem od 3 lat. Para ma córkę Marlo.

W styczniu tego roku Rose złożyła w sądzie dokumenty żądając separacji z mężem oraz wyłącznej opieki nad ich córką.

W pozwie wyraża zgodę na spotkania Nicka z córką, ale tylko pod jej nadzorem i pod warunkiem, że powstrzyma się od alkoholu i narkotyków na 24 godziny przed spotkaniem z dzieckiem, a także dostarczy wyniki badań potwierdzające, że w jego organizmie nie stwierdzono obecności tych używek.Odnalazł się zaginiony aktor

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!