Odnaleziono małego fana Messiego w koszulce z reklamówki

przejdź do komentarzy

Nie miał oryginalnej, dał sobie radę w inny sposób.

murtaza ahmadi murtaza ahmadi/Twitter zrzut ekranu
Zdjęcie chłopca w koszulce z nazwiskiem Leo Messiego obiegło internet kilka dni temu. Fotkę rozpowszechniały media i fanpage'e gwiazdora futbolu.

Czytaj też: Nie uwierzysz, jak ludzie reagują na marznące dziecko

Na fotografii widać było plecy krótko ostrzyżonego, kilkuletniego chłopca. Zapalony mały piłkarz miał na sobie prowizoryczną koszulkę z nazwiskiem idola zrobioną z reklamówki.

Na początku podejrzewano, że chłopiec pochodzi z Iraku. Teraz wiadomo, kim jest malec i gdzie się wychowuje.

Murtaza Ahmadi ma pięć lat. Mieszka z rodzicami w małej wiosce w Afganistanie. Zdjęcie dziecka zrobione "en face" wrzucił do sieci mieszkający w Australii wujek Murtazy. Internauci szybko zorientowali się, że to ten sam kibic Messiego, który niedawno podbijał internet.

Stacja BBC skontaktowała się z ojcem chłopca. Ten przyznał, że fotka przedstawia jego synka. Dodał, że pierwsze zdjęcie zrobił brat Murtazy i to on wrzucił je na swój profil na Facebooku.

- Nie mogliśmy kupić mu koszulki Messiego, bo jesteśmy zwykłymi rolnikami. Dzieci postanowiły więc, że zrobią ją z plastikowej torby - wyjaśnił tata małego fana futbolu.


Zobacz: Gorące dziewczyny piłkarzy (od 18 lat)

Rodzina ma nadzieję, że synkowi uda się spotkać z Leo Messi. To byłoby spełnienie największego marzenia małego smyka.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!