Oglądacie Must Be The Music?

przejdź do komentarzy

Komentujcie z nami.

must be the music must be the music/Polsat
Dzisiaj ostatni castingowy odcinek, poznamy osoby, które dostaną się do półfinału.

Jako pierwszy wystąpił Marcin Nowak. To miało być połączenie rocka i dubstepu, co wyszło? Jedno wielkie miauczenie. "Kompozycja beznadziejna, śpiewasz o niczym, wyjesz" - Kora nie była zachwycona, podobnie jak reszta jury. Zaczynamy od czerwonej fali.

Oglądacie Must Be The Music?
Kapela Ciupaga dostali 3 tak. "Grajcie dalej, bo robicie to bardzo fajnie" - chwaliła górali Zapendowska. Na nie był tylko Łozo.

Oglądacie Must Be The Music?
Aneta Rzewnicka ma 16 lat i kocha muzykę klasyczną, i ma zadatki na śpiewaczkę operową. Jury było zachwycone jej występem. Dziewczyna zdecydowała się na niełatwą arię O mio babino caro.

Oglądacie Must Be The Music?
Vino, kolejny zespół, który zdecydował się na wykonanie coveru. Every You Every Me Placebo, czy jest ktoś, kto nie lubi tego kawałka? 3 tak, na nie był tylko Łozo, któremu brakowało czegoś oryginalnego i nowego. Reszta jury była zachwycona, wykonanie dobre, wokal świetny.

Oglądacie Must Be The Music?
Będą wariacje i wariatka! Natalia Sołtanowicz wykonała serbski utwór ludowy, krótki i... treściwy? Jury nie było przekonane, co oznacza dogrywkę. Następna była... pieśń w wymyślonym języku, nikt nie wie o czym. 3 razy tak! "Wariatka" - w programie nie było jeszcze czegoś takiego. Jesteśmy bardzo ciekawi kolejnego występu.

Oglądacie Must Be The Music?
Pan Piotr Wałkowski swój występ zadedykował żonie. Romantyk został doceniony. Było fajnie, czysto, a słowa płynęły prosto z serca. Doceniony za uczucie do muzyki i do żony.

Oglądacie Must Be The Music?
Kapela Drewutnia na czele z niewidomym wokalistą, który - uwaga - sam buduje sobie dom. Zdolniacha? Kapela spora, ale wszyscy utalentowani. 4 tak!

Oglądacie Must Be The Music?
Jolanta Tubielewicz - genialny wokal, śliczna buzia, fantastyczna barwa. Ela Zapendowska i Adam sztaba życzą tylko własnego repertuaru, bo talent już jest. Do zobaczenia!

Oglądacie Must Be The Music?
Zespół Regulacja, czyli skoczne brzmienie, to jest to, co lubi jury (oczywiście, jeśli wykonanie jest czyste). Genialna wokalistka, dobry zamysł - posypały się komplementy.

Oglądacie Must Be The Music?
Agata Majewska zdecydowała się na trudny numer Black Velvet, nie za ciężki? Większość jury była na tak. Sztaba ocenił występ Agaty na nie, uważał go za bardzo teatralny. Reszta jury oceniła śpiew dziewczyny pozytywnie, wokal dobry, ale trzeba go szkolić. "Garmażeryjna kiełbaska" - oto werdykt Kory.

Oglądacie Must Be The Music?
Disco Atak i Niech żyje wolność rozruszali całą publiczność. Serc jury nie stopili i dostali samo nie. Czemu? "Ohydnie śpiewają". Kora wariowała z oburzenia, gdy publika domagała się "tak". "Pognałabym ich biczem", "straszne to było". Cóż publiczność i jury nie muszą żyć w zgodzie.

Oglądacie Must Be The Music?
To Leave a Trace - zespół z Ukrainy o bardzo mocnym, mrocznym brzmieniu. Na wokalu młoda dziewczyna, która niesamowicie krzyczy. 4 tak, czyżby jury lubowało się w hard rocku?

Kto spodobał się Darkowi Maciborkowi?

Jolanta Tubielewicz, którą nazwał "nieoszlifowanym diamentem".

A kto dostał się do półfinału?

Między innymi: Patrycja Nowicka, Maciej Czerwieński, Kasia Zaręba, Anna Jęczarek, Zespół Chwilka, Ewa Lewandowska, Liliana Iżyk, Jolanta Tubielewicz, Ofensywa.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!