Ojciec Amy Winehouse ma już gotową mowę pogrzebową

przejdź do komentarzy

Dla córki. Na wszelki wypadek.

amy winehouse amy winehouse/© PR Photos
Mitch Winehouse, ojciec śpiewającej Amy, jest przekonany, że jego córka prędzej czy później przegra wojnę z uzależnieniem od narkotyków. Dlatego już teraz przygotował mowę pogrzebową.

- Powstała w zeszłym miesiącu - wyznaje pan Winehouse w wywiadzie dla brytyjskiej stacji BBC. - Kiedy przedawkowała i zabrano ją do szpitala, naprawdę myślałem, że to koniec. Lekarze powiedzieli nam wtedy, że nawet niewielka dawka narkotyków może ją zabić.

Ojciec piosenkarki częściową winą obarcza jej męża, Blake'a:

- Kiedy później dowiedziałem się, że Blake dał jej narkotyki, nie mogłem uwierzyć. To było tak, jakby ktoś przystawiał mojej córce pistolet do głowy. On ma na nią zły wpływ i nie mam zamiaru udawać, że jest inaczej. Amy jest odpowiedzialna za to, co robi, ale zanim Blake się pojawił, była przeciwna "twardym" narkotykom.

- Aby udało im się pokonać uzależnienie, musieliby pójść na odwyk osobno, ale on na to nie pozwoli - dodaje z żalem Mitch. - Zależy mi na jego zdrowiu tylko dlatego, że szczęście Amy od niego zależy. W końcu jest moją córką. Kocham ją i wierzę, że będzie dobrze.

Mimo wszystko mowa pogrzebowa w szufladzie leży.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!