Ojciec Lamara: Khloe Kardashian zrujnowała życie mojego syna

przejdź do komentarzy

Poznajcie prawdę o rodzinie Kardashianów.

lamar odom lamar odom/© Fame/Flynet
Ojciec uzależnionego od narkotyków Lamara Odoma udzielił wywiadu, w którym o całe nieszczęście swojego syna obwinia jego żonę, Khloe Kardashian.

- Jeśli mam być szczery, chciałbym, żeby Lamar nigdy nie ożenił się z Khloe. Ona musi wszystko kontrolować. Wszystkie Kardashianki takie są. Jak żenisz się z któraś, jeszcze myślisz, że nosisz spodnie. Później musisz im oddać całą swoją pensję. Myślę, że Lamar będzie musiał jej zapłacić, w końcu tak to wygląda. Ona jest zupełnie inna prywatne, nie jest miła. Publicznie to sympatyczna dziewczyna, po której prywatnie nie ma śladu. Jej matka jest taka sama, cała rodzina jest taka. Nie mieli dobrego wpływu na mojego syna. Są przekleństwem jego życia. Lamar nie ma na swoim koncie żadnych osiągnięć od kiedy wszedł do tej rodziny. Bez nich nadal grałby w NBA - powiedział Joe Odom.

Sam Lamar jeszcze nie zabrał głosu w sprawie swojego małżeństwa. Być może powtórzy się sytuacja z każdym eks parterem Kardashianek - dostanie tyle w łapę, że jego usta nigdy nie będą w stanie powiedzieć złego słowa o klanie.
 


Ojciec Lamara: Khloe Kardashian zrujnowała życie mojego syna

Ojciec Lamara: Khloe Kardashian zrujnowała życie mojego syna

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!