Ojciec Meghan Markle miał ATAK serca. Wszystko przez zamieszanie ze ŚLUBEM?

przejdź do komentarzy

To już pewne - nie będzie go.

meghan markle meghan markle/Starstock.Newscom,Forum/Reuters
W rodzinie Meghan Markle (36 l.) nie dzieje się najlepiej. Odkąd ma poślubić księcia Harry'ego (33 l.) na jaw wychodzą coraz to nowe, szokujące fakty.

Wszystko, co powinniście wiedzieć o ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego

Jej brat wysłał list otwarty do księcia, w którym ostrzegał go przez swoją siostrą i prosił, aby nie żenił się z nią. Dowiedzieliśmy się też, że Meghan nie zaprosiła własnego ojca na ślub - jej rodzice są po rozwodzie i podobno nie mają najlepszych kontaktów.Jak podaje TMZ, okazuje się, że 73-letni Thomas Markle kilka dni temu miał atak serca. Teraz znów źle się czuje i obawia się kolejnego. A obwinia o to siostrę Meghan, Samanthę Grant.

To ona namówiła go na zdjęcia zrobione przez paparazzi, pokazujące go, jak przygotowuje się do ślubu. Oskarżono go, że próbuje na tym zarobić. Podobno to przez to ojciec Meghan nie przyjdzie na ślub, a nie przez problemy zdrowotne.

Meghan i Harry wybrali piosenkę na PIERWSZY taniec

Jak podaje Daily Mail, nie chce on zawstydzać córki.

Nie chcę zawstydzać królewskiej rodziny i córki w jej wielkim dniu.


Tydzień temu przeszedłem zawał serca. Czuję się lepiej, myślałem, że wyjdę ze szpitala i pojadę prosto na ślub mojej córki. Wszystko się zmieniło, gdy wyszło na jaw, że współpracowałem z fotografem. Nie zarabiałem na tych zdjęciach tyle, ile sugeruje prasa. Odmawiałem wywiadów telewizyjnych za naprawdę duże pieniądze, ale chciałem zatrzeć wizerunek "ojca księżniczki kupującego piwo", który towarzyszył mi od kiedy w sieci pojawiły się zdjęcia robione z zaskoczenia.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (3): sortuj