Ojciec Meghan Markle NIEZADOWOLONY z ciąży córki!

przejdź do komentarzy

Po zawale musi zmagać się z TAKIMI emocjami.

meghan markle meghan markle/instagram.com/Forum/REUTERS
Od kilku tygodni w mediach pojawiają się plotki, że Meghan Markle może być w ciąży bliźniaczej. Okazuje się, że na te rewelacje w emocjonalny sposób zareagował ojciec księżnej hrabstwa Sussex, Thomas Markle. Mężczyzna wciąż nie ma dobrych stosunków z córka i wydaje się być niezadowolony z tego, że była aktorka prawdopodobnie jest przy nadziei.

Specjalistka od królewskiej etykiety o GEŚCIE Kate i Meghan

Mężczyzna ma wiele obaw i lęków, z którymi nie potrafi sobie poradzić:


- Doniesienia są dla niego jak słodycz z odrobiną goryczy. Słyszy plotki, że Meghan może być w ciąży, a w tym momencie nie ma kontaktu z córką. Co gorsza obawia się, że nigdy nie będzie mieć szansy poznać dzieci Meghan i Harry'ego.

- powiedział informator magazynu Hollywood Life.

Czyżby Meghan nie chciała odnowić relacji z ojcem? Po tym, jak Thomas zgodził się na pozowane zdjęcia, na których smutny przegląda w Internecie informacje o Meghan, jego córka powiedziała dość. Pojawiły się nawet plotki, że mężczyzna nie został zaproszony na królewskie wesele. Informacje okazały się nieprawdziwe, jednak Thomas ostatecznie nie pojawił się na londyńskiej uroczystości z powodu zawału serca.

Meghan Markle zagrała scenę SEKSU ORALNEGO w serialu dla nastolatków!

Czyżby problemy rodziny Markle, o których rozpisują się media, były tylko wierzchołkiem góry lodowej? Być może mężczyzna ma powody do obaw, że nigdy nie zobaczy swoich wnuków.


Ojciec Meghan Markle NIEZADOWOLONY z ciąży córki!

Ojciec Meghan Markle NIEZADOWOLONY z ciąży córki!

Ojciec Meghan Markle NIEZADOWOLONY z ciąży córki!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (7): sortuj