Okupnik: Nie, nigdy nie marzyłam o związku...

przejdź do komentarzy

...o ślubie, nigdy nie marzyłam o roli matki.

tatoiana okupnik tatoiana okupnik/© KAPiF
Tatiana Okupnik (36 l.) zawsze skrzętnie ukrywała wszelkie informacje na temat swego życia osobistego. Fani znali tylko jej zawodową twarz. Aż do 2013 roku, kiedy to - dość niespodziewanie - gruchnęła wiadomość o ślubie Okupnik, plotki o jej życiu uczuciowym zdarzały się wyjątkowo rzadko.

Od niemal dwóch lat piosenkarka, która ma wielkie szanse na wygraną w obecnej edycji Tańca z gwiazdami, jest żoną Michała Micielskiego, menedżera Marcina Gortata. O swoim związku wokalistka mówi w nowym numerze magazynu Cosmopolitan:

Michał pracuje z Marcinem [Gortatem - przyp. red.]. Nie traktował mnie jak pani z telewizora. To mnie właśnie urzekło, że zobaczył we mnie normalną dziewczynę, a ja zobaczyłam w nim fajnego mężczyznę - mówi Okupnik.

Gwiazda przyznaje, że miłość spadła na nią niespodziewanie:

Nie, nigdy nie marzyłam o związku, o ślubie, nigdy nie marzyłam o roli matki. Widocznie nie było tego bodźca, który by spowodował, że włączy mi się chęć posiadania rodziny, bycia żoną. Takim bodźcem okazała się odpowiedni mężczyzna. Chyba w poprzednim życiu zrobiłam coś fajnego, skoro na niego wpadłam. Jest mi dobrze... - zapewnia Tatiana.


Związek na odległośćOkupnik zdradza także, jak udaje się jej i mężowi utrzymać związek, który działa na odległość. Mąż piosenkarki pracuje w Stanach:

Staramy się, żeby te rozłąki nie były zbyt długie. Patrzymy na to jak na błogosławieństwo, bo po prostu okres zakochania nam przedłuża - mówi Tatiana.


Cały wywiad z gwiazdą znajdziecie w czerwcowym numerze Cosmo.Okupnik: Nie, nigdy nie marzyłam o związku...

Okupnik: Nie, nigdy nie marzyłam o związku...

Okupnik: Nie, nigdy nie marzyłam o związku...

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!