Ola Chlebicka na okładce lutowego CKM

przejdź do komentarzy

Zobaczcie zdjęcia dziewczyny Jakuba Koseckiego.

ola chlebicka ola chlebicka/CKM
Aleksandra Chlebicka jest największą fanką Jakuba Kosy Koseckiego. Gorąca dziewczyna czołowego polskiego piłkarza zgodziła się rozebrać dla magazynu CKM.

Patrząc na jej fotografie, trzeba przyznać, że Kosa to prawdziwy szczęściarz.

Jeśli macie apetyt na więcej zdjęć seksownej Oli, koniecznie zajrzyjcie do lutowego wydania CKM-u.

W magazynie ponadto znajdziecie masę świetnych tekstów. Oto skrócony spis treści:

Jazda na krechę - Speed skiing to narciarska dyscyplina wymagająca wielkiej odwagi i małej wyobraźni - po prostu rozpędzasz się w dół stoku i liczysz na to, że przeżyjesz. Sekrety tej szalonej dyscypliny wyjaśnia nam najlepszy polski zawodnik, Jędrzej Dobrowolski.

Miasto spluw - W USA co chwila dochodzi do makabrycznych zbrodni przy użyciu broni palnej. My odwiedzamy amerykańskie miasto Kennesaw, w którym prawo nakazuje każdemu obywatelowi posiadanie broni. I jest tam bezpiecznie!

Teoria wielkiego wybuchu - Fragmenty wspomnień Kevina Ivisona, brytyjskiego komandosa i sapera, który przeżył piekło podczas wojny w Iraku, wcisną cię w fotel z siłą wybuchu bomb pułapek, używanych przez światowych terrorystów.

Nałogi: Walentynkowa impreza - Przegląd napitków, które zagwarantują ci sukces w podbijaniu kobiecych serc w walentynkowy wieczór.

Motoryzacja – Autoodjazd - Najwspanialsze motonowości, na które mimo kryzysu warto wydać wszystkie oszczędności, by poczuć, że naprawdę się żyje.

Wywiady:

Kuba Kosecki, Jamie Fox - słynny aktor, odtwórca głównej roli w ostatnim filmie Quentina Tarantino – Django, Radek Liszewski, lider bijącego w Polsce rekordy popularności zespołu Weekend.


Ola Chlebicka na okładce lutowego CKM


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!