Ola Kwaśniewska: Odrzucałam propozycje pracy w TVP, bo...

przejdź do komentarzy

Niecodzienne tłumaczenie?

aleksandra kwaśniewska aleksandra kwaśniewska/©KAPiF
Aleksandra Kwaśniewska lubi opowiadać w wywiadach o swojej pracy i wizerunku w mediach. W październiku podczas rozmowy z portalem dziennik.pl wyznała na przykład, że nie jest w stanie uciec od roli celebrytki, a o jej rodzinie modnie jest mówić źle (wywiad z Olą Kwaśniewską zobacz tutaj) . Teraz, w wywiadzie dla magazynu Show, zdaje się rozwijać ten wątek.

Ola twierdzi, że ludzie oskarżają ją o to, że żyje z pieniędzy podatników, co nie jest, w jej odczuciu, prawdą. Zdradziła przy tym, że wielokrotnie składano jej propozycje pracy w TVP, które odrzucała przez wzgląd na powyższe opinie:

Od lat zastanawiam się, jak to by się miało odbywać - moje życie z pieniędzy podatników. Szczególnie, że sama jestem podatnikiem i wkładam do budżetu państwa z całą pewnością więcej, niż mogłabym z niego wyjąć. Jestem tak przewrażliwiona na punkcie tych bzdur, że od lat na wszelki wypadek odrzucam propozycje pracy z telewizji publicznej, żeby nie pojawił się zarzut, że to są pieniądze podatników. Pracuję w prywatnych firmach i od nich dostaję wynagrodzenie.

Współczujecie?
 


Ola Kwaśniewska:Od lat odrzucam propozycje pracy w TVP, bo..

Ola Kwaśniewska:Od lat odrzucam propozycje pracy w TVP, bo..

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!