Olga Frycz: Spodenki ledwo dopięte (Instagram)

przejdź do komentarzy

Aktorka reklamuje deski na tarasie.

olga frycz olga frycz/© AKPA
Olga Frycz szykuje się do roli życia. Już niedługo aktorka po raz pierwszy zostanie mamą. Ojcem dziecka jest partner gwiazdy, trener Grzegorz Sobieszek.

Olga Frycz: Chodziliśmy po domu na golasa

Ale macierzyństwo to nie jedyna rewolucja w życiu Frycz. Aktorka przeprowadziła się niedawno do nowego domu. Nowy rozdział życia czas zacząć.

Na początek majówki przyszła mama zafundowała swoim fanom zdjęcie z tarasu. Przy okazji zareklamowała deski, z których został zrobiony. Opisała też swój obecny stan.

Jest to zdjęcie na którym resztkami sił próbuję udawać jeszcze, że jestem #fit #young and #crazy 🤦🏼‍♀️ Skrzyżowane nogi mają za zadanie optycznie je wydłużyć, spodenki z wysokim stanem ledwo dopięte podkreślają talie ! #TALIĘ tak #talię 🔎🕵🏼‍♀️🔍 a kolorowy t-shirt ma wprowadzać radosny klimat tej fotografii 😂🤣😳 Pozdrawiamy Was serdeczne w ten słoneczny dzień - pisze Olga.

Co się stało z włosami Olgi Frycz? (FOTO)

Brzuszek mieści się więc jeszcze w szortach, a przyszła mama promienieje.


Jest to zdjęcie na którym resztkami sił próbuję udawać jeszcze, że jestem #fit #young and #crazy 🤦🏼‍♀️ Skrzyżowane nogi mają za zadanie optycznie je wydłużyć, spodenki z wysokim stanem ledwo dopięte podkreślają talie ! #TALIĘ tak #talię 🔎🕵🏼‍♀️🔍 a kolorowy t-shirt ma wprowadzać radosny klimat tej fotografii 😂🤣😳 Pozdrawiamy Was serdeczne w ten słoneczny dzień 🌸💕🤰🏼Ps. dużo osób mnie pyta co to za deski na tarasie. Jest to modrzew syberyjski (a nie deski kompozytowe) a taras wykonała super ekipa z Radomia @bisparkiet.pl 💕Dywan natomiast przywiozłam sobie z Argentyny (dokładnie trzy dywany przewiozłam w walizce 🙋🏼 ) #garden #taras #tarrace #wood #dog #instadog #kapsel_thedog #kluska_bulterier #carpet #argentina

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♀️

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)
Olga Frycz: Spodenki ledwo dopięte (Instagram)

Olga Frycz: Spodenki ledwo dopięte (Instagram)

Olga Frycz: Spodenki ledwo dopięte (Instagram)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (16): sortuj