Olga Kurylenko kolekcjonerką mężów?

przejdź do komentarzy

Już szuka trzeciego.

olga kurylenko olga kurylenko/ © PR Photos

Piękna Olga Kurylenko, dziewczyna Bonda najnowszym filmie z jego przygodami, Quantum of Solace, to prawdziwa łamaczka męskich serc.

28-letnia aktorka i modelka była już dwukrotnie zamężna, ale ona sama przyznała niedawno, że już szuka trzeciego, bo "nie potrafi być sama".

Olga wzięła pierwszy ślub mając zalewie 19 lat. W 1999 roku została żoną francuskiego fotografa Cedrica Van Mola. Ich związek skończył się po czterech latach.

Następnie Kurylenko była żoną Damiana Gabriella. Rozwiedli się po roku trwania małżeństwa, na krótko przed rozpoczęciem zdjęć do Quantum Of Solace.

A jeśli i trzecie małżeństwo skończy się rozwodem? Cóż, wskoczy w czwarte.

- Dla mnie rozwód nie jest porażką. To koniec pewnej historii - mówi piękna Olga. - Wszystko ma swój początek i koniec. Tak samo jest z małżeństwem. Moje związki nie były niepotrzebne, bo dzięki nim nabrałam doświadczenia. Obydwaj moi mężowie byli interesującymi mężczyznami, ale nie potrafiliśmy się dogadać.

- Oczywiście, że chcę zostać żoną - dodaje aktorka. - Miłość jest piękna, chociaż czasami się kończy szybciej, niż byśmy sobie tego życzyli.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!