Olivier Janiak chce wyglądać jak w 1999 roku (FOTO)

przejdź do komentarzy

Przy okazji fani okrzyknęli go mistrzem hasztagów.

olivier janiak olivier janiak/© KAPiF
O Olivierze Janiaku (40 l.) można chyba już mówić, że jest mężczyzną dojrzałym.

Mąż Karoliny Malinowskiej (32 l.) "dobił" do czterdziestki. Jest w miarę statecznym ojcem trójki dzieci (to "w miarę" uzasadniamy wyjątkowo czasochłonną pracą, w której zdarzają się - jak sądzimy po komentarzach na Instagramie - imprezy).

Ostatnio Janiakowi zebrało się na wspomnienia. Może miało to miejsce tuż po tym, jak Olivier przejrzał się w łazienkowym lustrze? Może go coś gryzie?

W każdym razie na profilu byłego modela pojawiło się jego zdjęcie z 1999 roku. Ojciec trzech synów ani miał wtedy w głowie pieluchy. Wyglądał jak młody bóg i miał mnóstwo czasu - także na siłownię.

I tak Janiak zażartował sobie wpisując obok fotki tagi, które sprawiły, że fani okrzyknęli go "mistrzem hasztagów":

#oldschool #będęjakmaślak #będęjakczarneckiłukasz #będęjakkamilaszczawinska #bedejakchodakowska #jaklewandowska #będęjakjasamprzed15laty #takiemampostanowienienoworoczne #natenikazdyrokdo2041 #tylkoniewiemkiedyijaktozrobić #pokazFerre1999

Nie jesteśmy przekonani, czy Janiak A.D. 1999 był fajniejszy, niż Janiak 2015. Z facetami jest jak z winem.

Zwłaszcza gdy patrzymy na stare zdjęcia modela - jedno wiemy na pewno. Janiak bardzo się wyrobił i wypracował niezły styl. O tych torebkach sprzed lat chyba nie chciałby pamiętać.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!