Omenaa Mensah w nowej fryzurze (FOTO)

przejdź do komentarzy

Prowadziła galę Miss Egzotica.

omenaa mensah omenaa mensah/© KAPiF
Omenaa Mensah (35 l.) powiedziała kiedyś w rozmowie z agencją informacyjną Newseria.pl:

Nazywam to wkręconą żarówką. Jeżeli piękna kobieta jej nie ma, to jest mózgu, to mając tylko urodę, nic nie zwojuje. A mając tę żarówkę może przełamywać bariery, pokonywać swoje słabości i pokazywać innym, że oprócz tej urody coś jeszcze w głowie ma. Co z tego, że będziemy atrakcyjne, jeśli nie będziemy myślącymi kobietami? Trzeba być myślącą i piękną kobietą.


Mensah chwaliła się, że w jej przypadku uroda to kwestia drugorzędna. Dla niej ważne jest inwestowanie w intelekt:

Jeśli nie ma się na siebie pomysłu i bazuje się tylko na urodzie, nie pracuje się nad sobą, to prędzej czy później ta bańka pęka. Gdybym tylko bazowała na urodzie i nie rozpoczęła kolejnych studiów, nie rozwijałabym się na różnych polach biznesowych albo nie szkoliła ludzi, pewnie dziś nie byłabym tutaj i nie rozmawiałybyśmy - mówiła.


Nie byłoby jej pewnie także w wielu miejscach, gdyby nie fantastyczna, przykuwająca uwagę uroda i niesamowita figura. Fotomodelka, która robi także karierę w biznesie, pojawiła się na sobotniej gali Miss Egzotica.

Prezenterka wybrała na wieczór błyszczącą sukienkę opinającą ciało niczym skóra węża. Mensah zakręciła włosy na grube wałki i pokazała się w nowej, twarzowej fryzurze.

Celebrytka często eksperymentuje z fryzurami. Jakiś czas temu zrezygnowała z prostowania włosów i nosiła szalone afro. Teraz woli grzeczniejsze stylizacje, a ta wczorajsza wydaje się być jedną z ładniejszych.
Omenaa Mensah w nowej fryzurze (FOTO)

Omenaa Mensah w nowej fryzurze (FOTO)

Omenaa Mensah w nowej fryzurze (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!