Omenaa Mensah zabrała córkę na salony (FOTO)

przejdź do komentarzy

Vanessa wyrasta na gwiazdę?

omenaa mensah omenaa mensah/KAPiF
O tej gwieździe było ostatnio bardzo głośno. Wszystko za sprawą afery z Kamilem Durczokiem i wywiadu udzielonego wirtualnymmediom.pl. Omenaa Mensah zdecydowała się wtedy skomentować wątek możliwego molestowania w tv:

– Trzeba dać do zrozumienia, że jest się w danym miejscu po to, żeby wykonać jakieś zadanie, pracować, a nie po to, żeby romansować. Bo jeśli ktoś chce w życiu coś osiągnąć, to musi liczyć na siebie, a nie na to, że ktoś mu coś załatwi- mówiła.


Wczoraj Omenaa promowała swoją książkę zatytułowaną Gorzka czekolada:

"W kawiarence 'Dzień Dobry TVN' najczęściej biorę latte. Lubię kawę z mlekiem, choć jest w tym też element prowokacji. Gdy spotykam się na rozmowy biznesowe, zdarza się, że ktoś krępuje się przy mnie zamówić czarną kawę. Może boi się, że potraktuję to jako przytyk do mojego koloru skóry?" Omenaa Mensah o życiu czekoladoskórej kobiety w Polsce. Czasem zabawnie, czasem gorzko...- pisze empik.com


Kiedy mama pozowała fotoreporterom, towarzyszyła jej córka, 13-letnia Vanessa. Dziewczynka miała na sobie zielone spodnie koszulę i sportowe buty. Widać, że dobrze czuła się w błysku fleszy.

Pójdzie w ślady mamy?

 


Omenaa Mensah zabrała córkę na salony (FOTO)

Omenaa Mensah zabrała córkę na salony (FOTO)

Omenaa Mensah zabrała córkę na salony (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!